Ačiū

Noriu pasakyti nuoširdų ačiū Kauno Urme dirbančiai darbuotojai už žmogišką supratimą ir savo asmeninių reikalų atidėjimą, ilgiau pabūnant parduotuvėje po darbo valandų, kliento sveikatos vardan (už kakavos sviestą). Sveikatos ir sėkmingų metų!
Daiva

Padėka

Noriu padėkot Vadovams už Kalėdinę dovaną ir sukurtą šventinę nuotaiką...Nuoširdžiausi sveikinimai Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų Metų proga !
Vilma

Aptarnavimas

Prieššventiniu laikotarpiu, kai žmonės skuba pasirūpinti gražios šventės susikūrimu, buvome labai maloniai nustebinti puikiu aptarnavimu parduotuvėje "Rūta" Tilžės gatvėje. Pardavėja Viktorija maloniai ir kantriai pildė mūsų pageidavimus, parekomendavo, kokius saldainius rinktis, palaikė šiltą pokalbį. Pusvalandis, laukiant savo užsakymo, neprailgo. Išsinešėme ne tik saldumynų, bet ir Kalėdinę nuotaiką. Tikrai sugrįšime, kur dirba tokia maloni, savo darbą mylinti pardavėja.
Edita

Dėkoju

Dėkoju už laiku ir kokybiškai atliktą individualų užsakymą. Esu patenkinta specialiųjų projektų vadybininkės profesionalumu ir maloniu bendravimu. Linkiu kūrybinės sėkmės.
Rima
Sveiki, labai malonu gauti tokius atsiliepimus. Norime padėkoti ir Jums už pasitikėjimą ir kad renkatės būtent mūsų gaminius!
Administratoriaus komentaras

price list

Hi I am interested in importing and representing Rita products for Tunisian market and why not north Africa.
Hamila
Dear, Hamila, we are thankful for your interest in our production. For the price list please contact our export manager by e-mail v.bartkuviene@ruta.lt
Administratoriaus komentaras

pagyrimas

Noriu pagirti Jusu gsminamus saldainius Lietuva. Juos ivertino kuo puikiausiai net vokieciai.
Indrute

Dėkoju

Vakar pirkau „Rūtos“ saldainių Akropoly. Esu labai patenkinta pardavėjos aptarnavimu. Labai mandagi ir maloni mergina aptarnavo :) Noriu pasakyti - ačiū!
Vaiva
Sveiki, labai malonu girdėti gerus atsiliepimus. Ačiū už komplimentus.
Administratoriaus komentaras

Lithuania Box

Amazing, it was the most intricate and delicious chocolate we've had. We really enjoyed the booklet on the history of Lithuania!
Sarah Harley

Sokolado gabaliukai

Laba diena, mėgstu gaminti saldžius skanėstus, bet niekur nerandu pirkti šokolado gabaliukų. Dažniausiai naudojų laužytą šokolado plytelę, bet gabaliukai būtų patogiau - lengviau dozuoti, lengviau tirpinti, dailiau atrodo kepiniuose tokiuose kaip sausainiai su šokolado gabaliukais. Mamos ruošiančios su vaikais tikrai įvertintų šį gaminį, lygiai kaip ir kepėjos-mėgėjos.
LIna

очень вкусные конфеты

Большое спасибо - были приятно удивлены очень красивой коробкой Lietuva (фотографии!) и, что еще важнее - потрясающим вкусом конфет.. Большое спасибо - Вы волшебники. 8) С уважением, Александр ttaammss@bk.ru
Tumilovich Aleksander

Puslapiai

Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų