Rūšiniai šokoladukai

Laba diena, Labai gaila, jog Rūtos parduotuvėse nebėra rūšinių šokoladukų "Uganda", "Venesuela", "Madagaskaras" ir kt. Nepakartojamo skonio atradimas!
Renata

Šokolado muziejus

Labai jauki Rūtos kavinukė, skani kava, profesionalus aptarnavimas. Firminė parduotuvė nustebino savo asortimentų kiekiu. Muziejaus merginos labai informatyvios, moka sudominti. Ačiū
Patricija

Padeka

Vasario men turime daug švenčiu Lietuvos 100-metis Užgavenes Valentino diena.Ta proga norečiau padekoti jūsu pardavejai,dirbančiai Urmo miestelyje už malonu aptarnavimą ir prekiu pasiūlymą bet kokiai progai.Tai toks žmogus kuris tikraimyli savo darbą.Labai didelis ačiū.
Osvaldas

Padėka

Medikų komanda taria didelį ačiū vadybininkėms - Eglei Vilčikauskytei ir Romai Labanauskienei už sukurta gražią šokoladinę dovaną. Tai tikrai gražus kūrinys, o bendravimo kultūra su klientais yra auksčiausio lygio. Sėkmės Jums kūryboje
Danutė

Padėka

Padėka Jums nuo medikų kolektyvo - Eglei Vilčikauskytei ir Romai Labanauskienei už profesionaliai sukurtą šokoladinę dovaną. Tai ne tik skanus ir gražus gaminys, bet dar labiau likome sužavėti vadybininkių bendravimu su klientais. Pagarba Jums ir tariame didelį Ačiū.
Danutė

dėl saldainių išėmimo iš prekybos

Labai gaila, kad išimate iš prekybos saldainius, kuriuos pirkėjai jau ne vienerius perka. Labai pasigendame saldainių "Lazdynas", "Laukų gėlė", "Rūta", "Meškiukas Rudonosiukas". Negi šie saldainiai nebegrįš į parduotuves?!
Renata
Šių saldainių gamyba buvo nutraukta siekiant daugiau dėmesio skirti aukščiausios kokybės gaminiams bei visiškai atsisakyti produktų su hidrintais ir iš dalies hidrintais augaliniais riebalais. Vietoje šių gaminių sukūrėme visai naują produktų liniją „Greenz“ be pridėtinio cukraus ir riebalų. Taip pat praplėtėme šokolado linijos gamybą.
Administratoriaus komentaras

Ačiū

Noriu pasakyti nuoširdų ačiū Kauno Urme dirbančiai darbuotojai už žmogišką supratimą ir savo asmeninių reikalų atidėjimą, ilgiau pabūnant parduotuvėje po darbo valandų, kliento sveikatos vardan (už kakavos sviestą). Sveikatos ir sėkmingų metų!
Daiva

Padėka

Noriu padėkot Vadovams už Kalėdinę dovaną ir sukurtą šventinę nuotaiką...Nuoširdžiausi sveikinimai Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų Metų proga !
Vilma

Aptarnavimas

Prieššventiniu laikotarpiu, kai žmonės skuba pasirūpinti gražios šventės susikūrimu, buvome labai maloniai nustebinti puikiu aptarnavimu parduotuvėje "Rūta" Tilžės gatvėje. Pardavėja Viktorija maloniai ir kantriai pildė mūsų pageidavimus, parekomendavo, kokius saldainius rinktis, palaikė šiltą pokalbį. Pusvalandis, laukiant savo užsakymo, neprailgo. Išsinešėme ne tik saldumynų, bet ir Kalėdinę nuotaiką. Tikrai sugrįšime, kur dirba tokia maloni, savo darbą mylinti pardavėja.
Edita

Dėkoju

Dėkoju už laiku ir kokybiškai atliktą individualų užsakymą. Esu patenkinta specialiųjų projektų vadybininkės profesionalumu ir maloniu bendravimu. Linkiu kūrybinės sėkmės.
Rima
Sveiki, labai malonu gauti tokius atsiliepimus. Norime padėkoti ir Jums už pasitikėjimą ir kad renkatės būtent mūsų gaminius!
Administratoriaus komentaras

Puslapiai

Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų