Confectionery factory Rūta creates legends of taste that will stun you with their masterful execution, legitimacy of Lithuanian recipes, traditions, and premium quality.

News

Rūta: the Company of the Century!
Last week, on 9 March 2018, the Šiauliai Chamber of Commerce, Industry, and Crafts hosted a special...
An award for Chocolate pizza
On 15 December 2017, the competition Lithuanian product of the year was organised for the 21st conse...

Reviews

 • Laba diena, Labai gaila, jog Rūtos parduotuvėse nebėra rūšinių šokoladukų "Uganda", "Venesuela", "Madagaskaras" ir kt. Nepakartojamo skonio atradimas!
  Renata
 • Labai jauki Rūtos kavinukė, skani kava, profesionalus aptarnavimas. Firminė parduotuvė nustebino savo asortimentų kiekiu. Muziejaus merginos labai informatyvios, moka sudominti. Ačiū
  Patricija
 • Vasario men turime daug švenčiu Lietuvos 100-metis Užgavenes Valentino diena.Ta proga norečiau padekoti jūsu pardavejai,dirbančiai Urmo miestelyje už malonu aptarnavimą ir prekiu pasiūlymą bet kokiai progai.Tai toks žmogus kuris tikraimyli savo darbą.Labai didelis ačiū.
  Osvaldas
 • Medikų komanda taria didelį ačiū vadybininkėms - Eglei Vilčikauskytei ir Romai Labanauskienei už sukurta gražią šokoladinę dovaną. Tai tikrai gražus kūrinys, o bendravimo kultūra su klientais yra auksčiausio lygio. Sėkmės Jums kūryboje
  Danutė
 • Padėka Jums nuo medikų kolektyvo - Eglei Vilčikauskytei ir Romai Labanauskienei už profesionaliai sukurtą šokoladinę dovaną. Tai ne tik skanus ir gražus gaminys, bet dar labiau likome sužavėti vadybininkių bendravimu su klientais. Pagarba Jums ir tariame didelį Ačiū.
  Danutė
Write a Review
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Confectionery product lines