RUBY ir juodasis šokoladas su pistacijomis apdovanotas aukso medaliu

Saldainių fabrikas „Rūta“ spalio 11–13  d. jau 11-ąjį kartą dalyvavo organizuojamoje parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2019“.  Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančio renginio metu lankytojai galėjo iš arti susipažinti su daugiau nei 250-ies Lietuvos gamintojų produkcija, pirmieji pamatyti pačius naujausius gaminius, daugiau sužinoti apie įvairias socialines iniciatyvas ir Lietuvos rinkos aktualijas.

Šiais metais saldainio fabriko „Rūta“ stende kiekvienas galėjo paraugti naujus gaminius: RUBY ir juodąjį šokoladą su pistacijomis, dražė su RUBY šokoladu. Vaikus stebino nauji, neįprastos formos saldainiai „Emociukai“. Taip pat buvo galima ne tik įsigyti, bet ir paragauti jau gerai visiems žinomus skonius: įvairias džiovintas uogas su šokoladu, rankų darbo šokoladus su uogų ir vaisių pagardais ir sveikesnių užkandžių liniją „Greenz“.

Tačiau daugiausia dėmesio parodoje sulaukė -  RUBY ir juodasis šokoladas su pistacijomis, bei traškūs migdolai su RUBY šokoladu ir juodaisiais serbentais.

RUBY ir juodasis šokoladas su pistacijomis buvo įvertintas parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ aukso medaliu, kuris reiškia ne tik paskatinimą toliau kurti, bet ir pripažinimą, kad einame teisingu keliu. Produktus atidžiai vertino įvairių valstybinių ir privačių institucijų, asociacijų vadovai, ekspertai, jie  atsižvelgė ne tik į produkto prekinę išvaizdą ar dizainą, bet ir produkto vertę, sudėtį bei technologinius ypatumus. Būtent todėl saldainių fabrikui „Rūta“ tai puikus įvertinimas!

UAB „Rūta“ kolektyvas džiaugiasi, jog turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti su savo klientais. Pasisėmę naujų idėjų ir užsikrėtę entuziazmu visi vėl kimba į darbus ir primena, kad netrukus susitiksime Verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2019“. 

Leave a comment
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.