1250ST0234 | Šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinys „Klaipėda”, 210 g

Product code: 
1250ST0234
Net quantity: 
210 g

Balto smėlio paplūdimiai, jachtos Danės upės krantinėje, senieji sandėliai uoste ir žmonės riedantys per miestą dviračiais, tai – Klaipėda. Būtent šie elementai tapo pagrindiniu įkvėpimu kuriant šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinį „Klaipėda“.
Rinkinyje rasite 6 skirtingų rūšių šokoladinius saldainius su šiais įdarais: mangų tyrės ir pieninio šokolado kremo, pagardintas šafranu, baltojo šokolado ir džiovintų slyvų, alaus, lazdynų riešutų kremo su lazdyno riešutais, pistacijų, baltojo šokolado ir džiovintų slyvų. Taip pat 4 skirtingų rūšių šokolado plyteles: juodojo, pieninio, Ruby ir baltojo bei apvalius baltojo šokolado gabalėlius su miesto pavadinimu.
Kuriant šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinį „Klaipėda“ buvo naudojamos perdirbamos pakuotės – saldainių dėžutės ir saldainių koreksai yra pagaminti iš popieriaus, o formelės saldainiams – iš perdirbto kakavos lukšto.
Dar venas dėžučių išskirtinumas: jos pritaikytos silpnaregiams bei neregiams. Ant kiekvieno saldainių rinkinio dangtelio pavadinimai atspausti ir Brailio raštu.

  • Išskirtinio dizaino dėžutės, skirtos Klaipėdos miestui.
  • Iš viso rinkinyje: 11 šokoladinių saldainių ir 13 gabalėlių šokolado.
  • Dėžutės vidinėje pusėje rasite informaciją apie lankomiausius miesto objektus.
  • Dėžutės pritaikytos silpnaregiams ir neregiams: saldainių rinkinio pavadinimas užrašytas Brailio raštu.