1250ST0231 | Šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinys „Šiauliai”, 210 g

Product code: 
1250ST0231
Net quantity: 
210 g

Auksinis berniukas, saldžiausias Šokolado muziejus, nuostabaus grožio katedra, net du ežerai ir puikūs parkai sukuria jaukaus Šiaulių miesto aurą. Būtent šie elementai tapo pagrindiniu įkvėpimu kuriant šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinį „Šiauliai“.
Rinkinyje rasite 6 skirtingų rūšių šokoladinius saldainius su šiais įdarais: mangų tyrės ir pieninio šokolado kremo, pagardintas šafranu, baltojo šokolado ir džiovintų slyvų, alaus, lazdynų riešutų kremo su lazdyno riešutais, pistacijų, baltojo šokolado ir džiovintų slyvų. Taip pat 4 skirtingų rūšių šokolado plyteles: juodojo, pieninio, Ruby ir baltojo bei apvalius baltojo šokolado gabalėlius su miesto pavadinimu.
Kuriant šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinį „Šiauliai“ buvo naudojamos perdirbamos pakuotės – saldainių dėžutės ir saldainių koreksai yra pagaminti iš popieriaus, o formelės saldainiams – iš perdirbto kakavos lukšto.
Dar venas dėžučių išskirtinumas: jos pritaikytos silpnaregiams bei neregiams. Ant kiekvieno saldainių rinkinio dangtelio pavadinimai atspausti ir Brailio raštu.

  • Išskirtinio dizaino dėžutės, skirtos Šiaulių miestui.
  • Iš viso rinkinyje: 11 šokoladinių saldainių ir 13 gabalėlių šokolado.
  • Dėžutės vidinėje pusėje rasite informaciją apie lankomiausius miesto objektus.
  • Dėžutės pritaikytos silpnaregiams ir neregiams: saldainių rinkinio pavadinimas užrašytas Brailio raštu.