1250ST0237 | Šokoladinių saldainių kolekcija „Lietuva“, 825 g

Product code: 
1250ST0237
Net quantity: 
825 g

Lietuva – tai žemė, garsėjanti nuostabiais kraštovaizdžiais, lygumomis ir kalvomis, miškų didybe, ežerų gausa ir girių paslaptimi. Jau daugiau nei tūkstantį metų tariame vardą „Lietuva“, didžiuojamės savo skambia kalba ir toliau rašome šalies istoriją.

Šokoladinių saldainių kolekcija „Lietuva“ sukurta būtent tam, kad reprezentuotų mūsų šalį. Būtent todėl šiame rinkinyje rasite net 27 išraiškingų skonių 72 rankų darbo šokoladinius saldainius. O dėžutės viduje – mini knygelę su saldainių fotografijomis ir saldainių pavadinimais, kuri leis patogiau išsirinkti skonį bei mėgautis šokoladu.

Dar viena svarbi saldainių kolekcijos „Lietuva“ misija – prisidėti prie miškų atsodinimo ir CO2 emisijos mažinimo Lietuvoje. Bendradarbiaudami su „Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu“, už kiekvieną nupirktą šokoladinių saldainių kolekciją „Lietuva“ pasodinsime 1 medelį. Taip pat, saldainių kolekcijos viduje rasite knygelę apie Lietuvos miškus ir jų svarbą. Juk miškai – neatsiejama Lietuvos tapatybės dalis.

  • Šokoladinių saldainių kolekcija reprezentuojanti Lietuvą.
  • Net 72 rankų darbo saldainiai ir 27 išraiškingi skoniai.
  • Viduje – dvi knygelės: apie Lietuvos miškus ir saldainių skonius.
  • Socialinė misija – už kiekvieną nupirktą saldainių rinkinį bus pasodintas vienas medelis.