1220ka0007 | Dovana „Žiemiški linkėjimai", 283 g

Produkto kodas: 
1220ka0017
Grynasis kiekis: 
283 g
Kaina: 
13.50 €

Artėjančių gražiausių metų švenčių proga, „Rūtos“ šokolado meistrai kviečia įsisukti į Kalėdinį šurmulį – kaip į spalvingą šventinę karuselę. Pristatome specialiai šiai progai sukurtus mūsų dovanų rinkinius!

Saldžią dovaną „Žiemiški linkėjimai“ sudaro: dražė „Žara“ (100 g); saldainiai su šampaniniu įdaru „Rūta 1913“ (88 g) ir skirtingų saldainių dovanėlė „Eglutės žaisliukas“ (95 g).
Dražė „Žara“ – migdolai, padengti baltuoju šokoladu ir pieno karamelės, romo, konjako bei amareto skonio traškia plėvele, kurie pateikti šventiškoje, specialiai Kalėdoms sukurtoje pakuotėje.
Saldainiai su šampaniniu įdaru „Rūta 1913“ 88 g – „Rūtos“ Šokolado meistrų naujiena. Ši dėžutė papuošta auksu spindinčia kortele – „Žiemiški linkėjimai“! Dėžutės vidus dekoruotas grafiniais kakavos vaisių piešiniais ir legenda apie saldainių fabriką. Viduje rasite išraiškingo skonio, juodojo šokolado saldainius su šampaniniu įdaru.
Saldainių dovanėlė „Eglutės žaisliukas“ – tai žaisminga dėžutė su palinkėjimu – „ryžto ir atkaklumo Jūsų siekiams!" ir net 5 skirtingų skonių saldainiais.

Nustebinkite ir nudžiuginkite savo artimuosius!

  • Puiki Kalėdinė dovana
  • Šventinės pakuotės
  • Aukščiausios kokybės šokolado gaminiai ir dražė