1220ka0008 | Dovana „Šilumos dvelksmas", 350 g

Produkto kodas: 
1220ka0008
Grynasis kiekis: 
350 g
Kaina: 
12.50 €

Artėjančių gražiausių metų švenčių proga, „Rūtos“ šokolado meistrai kviečia įsisukti į Kalėdinį šurmulį – kaip į spalvingą šventinę karuselę. Pristatome specialiai šiai progai sukurtus mūsų dovanų rinkinius!

Saldi dovana „Šilumos dvelksmas“, kurią sudaro: riboto leidimo Kalėdinis karštas šokoladas (250 g) bei anakardžiai su pieniniu šokoladu (100 g).
Juodojo šokolado (75%) drožlės su cinamonu ir kardamonu – nuostabus karšto šokolado skonis sušildys ir praskaidrins Jūsų dieną, o puikus aromatas namams suteiks jaukumo ir šilumos! Sodrus, tikro juodojo šokolado skonis – gurmanams, kurie negali atsispirti klasikai. 
Anakardžiai su pieniniu šokoladu – vienas naujausių „Rūtos“ šokolado meistrų sukurtų skonių Anakardžių riešutai itin maistingi, pilni antioksidantų, vitaminų ir mineralų. Šie riešutai – pagrindinis sveikų riebalų šaltinis, gaminantis nepakeičiamas riebalų rūgštis mūsų organizmui, tad jų nauda iš ties didelė. Pieninis šokoladas, kuriame kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 32 % papildo šį duetą ir atskleidžia maloniai saldų anakardžių skonį.

Nustebinkite ir nudžiuginkite savo artimuosius!

  • Puiki Kalėdinė dovana
  • Šventinės pakuotės
  • Aukščiausios kokybės šokolado gaminiai ir dražė