1230ka0010 | Dovana „Skonių karuselė", 380 g

Produkto kodas: 
1230ka0010
Grynasis kiekis: 
380 g
Kaina: 
15.50 €

Artėjančių gražiausių metų švenčių proga, „Rūtos“ šokolado meistrai kviečia įsisukti į Kalėdinį šurmulį – kaip į spalvingą šventinę karuselę. Pristatome specialiai šiai progai sukurtus mūsų dovanų rinkinius!

Saldi dovana „Skonių kelionė“, kurią sudaro: juodasis šokoladas su riešutais ir vaisiais (300 g) ir liofilizuotos braškės su šokoladu (asorti) (80 g).
Juodasis šokoladas – tobula dovana artėjančių švenčių proga! Šventiškai puoštoje raudonoje pakuotėje rasite klasikinio skonio juodąjį šokoladas su gardžiais, tarpusavyje puikiai derančiais, itin vertingais priedais: riešutais (migdolais ir lazdyno riešutais) bei vaisiais (ananasais ir razinomis). Šiame šokolade daug skaidulinių medžiagų, o kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55 %. 
Aromatingoji liofilizuota braškė su juoduoju, baltuoju ir pieniniu šokoladu – ypatinga dermė ir skonių įvairovė. Liofilizuotos braškės (džiovintos šaltyje) pasižymi išliekančia ta pačia forma, tūriu, spalva, jose išlieka beveik visi vitaminai, išsaugomos aromatinės ir skoninės savybės, o tekstūra tampa puri ir traški.

Nustebinkite ir nudžiuginkite savo artimuosius!

  • Puiki Kalėdinė dovana
  • Šventiškos pakuotės
  • Aukščiausios kokybės šokoladas ir dražė