6647 | Šokoladinių saldainių rinkinys „Rūta 1913", 250 g

Produkto kodas: 
6647
Grynasis kiekis: 
250 g
Kaina: 
9.50 €

Artėjant gražiausioms metų šventėms, pristatome naujausią „Rūtos“ šokolado meistrų kūrinį – elegantišką, prabangią, klasikinę saldainių rinkinių liniją „Rūta 1913“.
Ši saldainių linija sukurta norint pabrėžti „Rūtos“ gaminių unikalumą, aukščiausią šokolado kokybę ir laiko išmėgintą gaminių skonį. Linijos dizaine naudojami įmonei išskirtinumo suteikiantys elementai: 1913 m. – įmonės įkūrimo metai, įkūrėjo A. Gricevičiaus parašas bei įmonės šūkis – „Laiko išmėgintas skonis“!
Švenčių proga saldainių dėžutės papuoštos baltomis kortelėmis su aukso detalėmis ir linkėjimu – „Žiemiški linkėjimai“!

Saldainių rinkinį „Rūta 1913“ 250 g sudaro 20 vnt. juodojo, pieninio ir baltojo šokolado rankų darbo saldainių su 5 skirtingais įdarais: juodojo šokolado saldainiai su želiniu aktinidijų įdaru, baltojo šokolado saldainiai su šampaniniu įdaru, juodojo šokolado saldainiai su žaliosios arbatos įdaru, juodojo šokolado krepšelis su kvapiųjų mandarinų (yuzu) ir baltojo šokolado kremo įdaru, juodojo šokolado krepšelis su levandų įdaru ir pieniniu šokoladu viršuje. Intriga dėžutės viduje – po kiekvienu saldainiu rasite jo sukūrimo metus!

  • Prabangus, elegantiškas dizainas
  • Aukščiausios kokybės šokoladiniai saldainiai
  • 20 vnt. rankų darbo saldainių
  • Formelės saldainiams pagamintos iš perdirbto kakavos lukšto.