Mes šiandien

Pastarojo „Rūtos“ istorijos dešimtmečio puslapiai – vieni gražiausių, nors ir sunkiausių. Šiandien įmonėje dirba virš 200 darbuotojų, veikia gamybiniai cechai, technologinė bei mikrobiologinė laboratorijos, gamybinis-techninis, mechanikos bei energetikos skyriai. Saldainių fabrike gaminama daugiau nei 300 pavadinimų saldumynų. Tai šokoladiniai saldainiai su įdarais, triufeliai, dražė, šokolado figūros, želė bei suflė saldainiai, becukriai, ekologiški, kulinarijos paveldo gaminiai, minkštoji karamelė, šokoladai su įvairiais priedais ir pagardais.​

Šiandien „Rūta“ – tradicijų ir aukščiausios kokybės puoselėtoja, šimtametės meistrystės paslapčių saugotoja, todėl kiekviena saldainių dėžutė lyg toji lietuviams ypatinga rūtos šakelė, simbolizuojanti natūralumą, tikrumą ir meilę.

Didžiausias laimėtas UAB „Rūtos“ prizas – tai pirkėjų pripažinimas ir puikūs atsiliepimai! UAB „Rūta“ savo klientus džiugina ne tik per didžiąsias šv. Kalėdų, šv. Velykų šventes, ar daugelio mėgiamos šv. Valentino dienos proga, bet suteikia saldžių akimirkų kasdien. Įmonėje priimami ir  individualūs užsakymai įvairiems saldumynams. Šokolado meistrai gali sukurti gaminius, skirtus tik Jums.

Atsižvelgiant į besikeičiančius pirkėjų poreikius, kasmet yra papildomas ne tik asortimentas, bet ir tobulinama gamybos technologija, parenkamos įvairesnės žaliavos, kuriamos naujos saldainių rūšys, kurios patiktų ir mažiems, ir dideliems. Naujai atgimusi „Rūta“ pirmenybę teikia natūralumui, ekologijai ir lietuviškoms žaliavoms. Lietuvoje išaugintos braškės, juodieji serbentai, šaltalankiai, moliūgai ir daugybė kitų lietuviškų ir egzotinių uogų, vaisių bei daržovių, bičių pienelis ir žiedadulkės, medus, riešutai „Rūtos“ fabrike virsta gardžiausiais juodojo, baltojo ar pieninio šokolado saldainių įdarais ar pagardais.

Pagrindinės UAB „Rūta“ vertybės: Kokybė · Platus asortimentas · Patikimumas · Pagarba klientui · Lankstumas

„Rūta“, sėkmingai dirbdama ir nuo 1913 m.  puoselėdama senąsias tradicijas, užsitarnavo gerą vardą. Įmonė, plėtodama inovatyvius projektus, bendradarbiauja su Lietuvos mokslininkais iš Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU), Kauno technologijos universiteto (KTU), LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto, Varšuvos gyvybės mokslų universiteto (Lenkija), Vroclavo gamtos mokslų universiteto (Lenkija). Įmonės darbuotojai nuolat kelia savo kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

„Rūta” džiugina savo gerbėjus ne tik gardžiais gaminiais, bet kviečia lankytojus į 2012 metais duris atvėrusį „Rūtos” Šokolado muziejų susipažinti su beveik keturių tūkstantmečių šokolado istorija, sužinoti apie pirmuosius Lietuvos saldainių fabrikus, atrasti šokoladinių saldainių gamybos subtilybes, patiems gaminant šokoladinius skanėstus. Lankytojai taip pat laukiami „Rūtos” kavinėje, kur jie atras naujų šokolado skonio potyrių, paragaus išskirtinių desertų, praleis laiką malonioje aplinkoje, o užsukę į šokolado muziejaus „Rūtos” saldainių parduotuvę, įsikūrusią patalpose, kuriose ji veikė ir tarpukariu, išsirinks išskirtinių saldumynų ir suvenyrų.

 

Socialinė atsakomybė

Lygių galimybių politika

UAB „Rūta“ lygių galimybių politikos įgyvendinimo ir vykdymo priežiūros principų įgyvendinimo tvarka reglamentuoja įmonės darbuotojų lygių galimybių ir nediskriminavimo politiką bei jos įgyvendinimo darbe sąlygas.

Visas dokumentas: LYGIŲ GALIMYBIŲ POLITIKA

Tiekėjų elgesio kodeksas

Tiekėjų elgesio kodeksas atspindi UAB „Rūta“ siekį stiprinti tvarų bendradarbiavimą su tiekėjais, propaguojant teisėtą, profesionalią ir sąžiningą praktiką, apimančią pagarbos žmogaus teisėms, verslo etikos ir aplinkosauginius tikslus. Jo tikslas – išdėstyti pagrindines UAB „Rūta“ tiekėjų elgesio nuostatas, kurių laikymasis sudaro prielaidas bei sąlygas įgyvendinti verslo etikos standartus tiekimo grandinėje. 

Visas dokumentas: TIEKĖJŲ ELGESIO KODEKSAS

Skundų pateikimo ir nagrinėjimo tvarka

Visi skundai UAB „Rūta“ yra nagrinėjami pagal Skundų pateikimo ir nagrinėjimo tvarką, taikomą darbuotojams, klientams ir verslo partneriams. Pagal šią tvarką gali būti teikiami ir nagrinėjami pranešimai apie galimus pažeidimus, darančius neigiamą poveikį žmogaus teisėms. 

Visas dokumentas: SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA