„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas!

Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. Kviečiame akimirkai stabtelėti, atsikvėpti ir pajusti ore tvyrančią artėjančių stebuklų ir magijos nuotaiką!

„Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.

Skaityti daugiau

Svarbi informacija!

Pradėjus sklisti informacijai apie COVID-19 židinį Šiauliuose, taip pat ir užsikrėtimo atvejus įmonėje „Rūta“, siekdami užtikrinti atvirumo kultūrą bei nuraminti galimas įtampas, dalinamės teisinga ir naujausia informacija apie situaciją mūsų įmonėje.

Šiuo metu įmonėje UAB „Rūta“ patvirtinti du teigiami COVID-19 atvejai. Užsikrėtimai siejami su sekmadienį nustatytu COVID-19 atveju  vieno darbuotojo šeimos nariui.

Skaityti daugiau

Saldainių kolekcijai „Baltija" suteiktas apdovanojimas

2020 m. konkurse „Superior Taste Award“, „Rūtos“ šokolado meistrų sukurta išskirtinė 2 aukštų šokoladinių saldainių kolekciją „Baltija“ apdovanota aukso žvaigžde. 
Prabangią saldainių kolekciją „Baltija“ sudaro 10 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: mangų, alaus, lazdyno riešutų, žiedadulkių, žaliosios arbatos, šampaniniu, anakardžių ir kavos, kokosiniu, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo bei pasiflorų. Tai išskirtinio, prabangaus dizaino gaminys, skirtas visiems mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą!

Skaityti daugiau

Puslapiai