„Rūtos" šokolado muziejui 5-eri!

Šiais metais „Rūtos“ šokolado muziejus švenčia 5-ių metų gimtadienį ir kviečia jus kartu pasinerti į šventinį šurmulį. Gimtadienio proga birželio 1-ąją prasidės ir žaidimas, kurio metu bus išdalinta net 1000 vnt. kvietimų į „Rūtos“ šokolado muziejų!

Skaityti daugiau

Kauno Hanza Dienos 2017

Praėjusį savaitgalį Lietuvoje siautė didžiulis švenčių gūsis. Į jį pasinėrė ir saldumynų linijos „Meškiukas Rudnosiukas“ herojus, kuris sveikino visus kauniečius su miesto švente „Kauno Hanza Dienos 2017“. 

Skaityti daugiau

Saldžios dovanos

Nenumaldomai artėjantis švenčių sezonas gali sujaukti visų galvas. Kuo pavaišinti šventės svečius? Kaip nudžiuginti naujai susikūrusią šeimą? Saldainių fabrikas „Rūta“ siūlo Jums rinktis išskirtines – saldžias dovanas.

Skaityti daugiau

Piešinių konkursas!

Šis naujasis vaikų bičiulis – saldumynų linijos „Meškiukas Rudnosiukas“ herojus – vaikų žurnalo „Naminukas“ skaitytojams ne tik pristatė saldžius gaminius, bet ir papasakojo apie save.

Skaityti daugiau

Puikūs įvertinimai

2017 m. kovo 17 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė svečius paminėti išskirtinį renginį – labiausiai nusipelniusių Rūmų bendruomenės narių ir regiono verslui reikšmingų asmenų apdovanojimų ceremoniją.

Skaityti daugiau

Saldus šv. Velykų stalas

Ilgai lauktas pavasaris grįžta ne tik su šiluma, saule ir bundančia gamta. Jis grįžta su gražiausia švente – šv. Velykomis. Būtent joms saldainių fabrikas „Rūta“ paruošė ypatingus gaminius, kurie sukurs įstabią šventės nuotaiką.

Skaityti daugiau

Puiki žinia muziejaus lankytojams!

Vasario 1 – balandžio 30 dienomis vyksta akcija – visiems apsilankiusiems „Rūtos“ šokolado muziejuje taikoma 30 % nuolaida saldainių rinkiniui „Šokolado istorija“ (160 g). Šį rinkinį galite įsigyti firminėje saldainių parduotuvėje Tilžės g. 133.

Skaityti daugiau

Daugiau nei šokoladas...

Jei galvojate, kad šokoladas tai tik keturkampio formos plytelė pagardinta riešutais ar karamele – stipriai klystate. Šokoladas – tai puiki dirva kūrybai, derinant skonius, aromatus ir išvaizdą. Taip saldainių fabrikas „Rūta“ sukūrė ir „Šokoladinę picą“.

Skaityti daugiau

Puslapiai