Koks meilės skonis?

Saldainių fabrikas „Rūta“ prisijungė prie menininkės Julia Janus dizaino projekto „Slapta meilė“ ir kartu sukūrė 2 išskirtinius saldainių rinkinius, kuriais buvo siekta atskleisti slaptos meilės skonį. Juk ji turi skonio, spalvų, prisilietimo atmintį. 

Skaityti daugiau

IŠGIRSK GAMTOS ŠNARESĮ...

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato pavasariu dvelkiančią gaminių liniją, kurią sudaro net 14 skirtingų produktų. Pagrindiniais jos  akcentais tapo net 4 lietuviški paukščiai: kukutis, svirbelis, dagilis ir bitininkas. Pakuotėse vyrauja pavasario spalvos ir augalų, lizdelio motyvai, o pavadinimuose atsispindi gamtos grožis.

Skaityti daugiau

Tegul skraido meilės drugeliai!

Meilė – tai spalvingas, įkvepiantis ir nepaprastai gražus jausmas. Jis, kaip ir džiunglių gamta, svaigina ir įtraukia. Būtent todėl saldainių fabrikas „Rūta“ pristato ryškią it džiunglės gaminių liniją, skirtą šv. Valentino dienai.

Skaityti daugiau

ŠOKOLADINĖS PLANETOS ...Ir tu jau kosmose!

ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis!

Skaityti daugiau

Puslapiai