Pristatome saldžias šv. Valentino dienos naujienas!

Artėjantis vasaris – meilės mėnuo, visiems dovanojantis šv. Valentino dieną. „Rūtos“ šokolado meistrai pasirūpino, kad ši įsimylėjėlių šventė būtų dar saldesnė! Pristatome specialiai Valentino dienai sukurtą gaminių liniją ir sakome – tegul „Meilė tvyro ore“! 

Šventinę gaminių liniją sudaro rankų daro šokoladinių saldainių rinkiniai, šokoladėliai, dražė bei žavios šokoladinės figūros.

Skaityti daugiau

Visai gaminių linijai GREENZ – 20% nuolaida!

Iki sausio 31 d. visai gaminių linijai GREENZ taikome 20% nuolaidą!

Užkandžių linija GREENZ pasižymi kruopščiai parinktais ingredientais – itin maistingomis burnočių sėklomis, saulėgrąžomis, džiovintomis morkomis, liofilizuotomis braškėmis. „Greenz“ užkandžiai papildyti kalciu, vitaminu D, taip pat žirnių baltymais, kuriuos gali vartoti pieno baltymų bei glitimo netoleruojantys žmonės. Visi užkandžiai pagaminti be glitimo, pridėtinio cukraus ir tinka vegetarams bei veganams. Stiprinkite imunitetą užkandžiaudami sveikiau su GREENZ!

Skaityti daugiau

Pristatome prabangias „Rūtos“ Šokolado meistrų kolekcijos naujienas!

Kai 1913 m. Šiaulių centre ant mažo medinio namelio pasirodė iškaba „Rūta“ ir Antanas Gricevičius dideliame katile pradėjo virti karamelę, niekas nesitikėjo, kad po daugiau nei 100 metų mažas namelis pavirs į vieną ilgiausiai veikiančių saldainių fabrikų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

„Rūtos“ šokolado meistrų patirtis, geriausios receptūros ir aukščiausios kokybės šokoladas – pristatome Šokolado meistrų kolekcijos naujienas: du prabangius, išskirtinės kokybės, rankų darbo saldainių rinkinius – „Skonių Kelionė“ ir „Šimtmečio istorija“.

Skaityti daugiau

„Rūtos" firminių parduotuvių darbo laikas šventiniu laikotarpiu

ŠIAULIAI
Aido g. 8, PC „Akropolis“

 • Gruodžio 23 d. 10:00–21:00
 • Gruodžio 24 d. 10:00–17:00
 • Gruodžio 25 d. NEDIRBAME
 • Gruodžio 26 d. 10:00–21:00
 • Gruodžio 31 d. 10:00–20:00
 • Sausio 1 d. NEDIRBAME

Gardino g. 2, PC „IKI“

 • Gruodžio 23 d. 9:00–20:00
 • Gruodžio 24 d. 9:00–15:00
 • Gruodžio 25 d. NEDIRBAME
 • Gruodžio 26 d. 10:00–17:00
 • Gruodžio 31 d. 9:00–15:00
 • Sausio 1 d. NEDIRBAME

Tilžės g. 133 (įėjimas iš Vytauto g.)

Skaityti daugiau

Konkurse „Lietuvos Metų gaminys – 2020“, saldainių kolekcija „Baltija“ apdovanota aukso medaliu!

Metus baiginėjame džiugiomis naujienomis!

Konkurse „Lietuvos Metų gaminys – 2020“, išskirtinė „Rūtos“ Šokolado meistrų kolekcija „Baltija“ apdovanota aukso medaliu!

Prabangią, dviejų aukštų saldainių kolekciją „Baltija“ sudaro 10 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: mangų, alaus, lazdyno riešutų, žiedadulkių, žaliosios arbatos, šampaniniu, anakardžių ir kavos, kokosiniu, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo bei pasiflorų. Tai išskirtinio, prabangaus dizaino gaminys, skirtas visiems mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą!

Skaityti daugiau

Saldainių fabrikas „Rūta“ tapo labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ partneriais

Saldainių fabrikas „Rūta“ tapo labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ Šiaulių padalinio partneriais.

„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Jų misija – bendradarbiaujant su maisto gamintojais ir prekybininkais siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą.*

Skaityti daugiau

Puslapiai