Tegul mokslo metai prasideda svajonėmis!

Pristatome visiškai naują gaminį, kuris papildė išskirtinę Šokoladinių planetų liniją! ŠOKOLADINĖ SVAJONIŲ PLANETA – tai pieninis, apvalios formos šokoladas su traškiais priedais. Išskirtinis švelnaus šokolado derinys su kakaviniais sausainiais ir pieninio šokolado saldainiais, kurių spalvos išgautos iš natūralių dažiklių. Ši šokoladinė planeta tikrai patiks mažiesiems smaližiams!

Šią unikalią Šokoladinių planetų liniją jau sudaro net 7 skirtingi gaminiai. O dabar visiems jiems taikoma net 20 % nuolaida!

Skaityti daugiau

Pasodink Lietuvai medį!

Pristatome naują šokoladinių saldainių kolekciją „Lietuva“ ir jos misiją! Bendradarbiaudami su „Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu“, už kiekvieną nupirktą šokoladinių saldainių kolekciją „Lietuva“ pasodinsime 1 medelį.

Skaityti daugiau

Padovanok akimirką mieste!

Naujieji gaminiai yra išskirtiniai savo sudėtimi. Tai pirmieji mūsų rinkiniai, kuriuose rasite ne tik 6 skirtingų įdarų šokoladinius saldainius, bet ir 4 skirtingų rūšių šokolado plyteles bei apvalius baltojo šokolado gabalėlius su miesto pavadinimu.

Skaityti daugiau

Skelbiame konkurso laimėtojus!

Džiaugiamės, kad kūrybinio konkurso „Pasveikink Šokolado muziejų su 10-uoju gimtadieniu“ metu sulaukėme tiek gražių sveikinimų! Dėkojame Šiaulių miesto mokykloms už įsitraukimą ir sveikiname laimėtojus!

Skaityti daugiau

Koks meilės skonis?

Saldainių fabrikas „Rūta“ prisijungė prie menininkės Julia Janus dizaino projekto „Slapta meilė“ ir kartu sukūrė 2 išskirtinius saldainių rinkinius, kuriais buvo siekta atskleisti slaptos meilės skonį. Juk ji turi skonio, spalvų, prisilietimo atmintį. 

Skaityti daugiau

IŠGIRSK GAMTOS ŠNARESĮ...

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato pavasariu dvelkiančią gaminių liniją, kurią sudaro net 14 skirtingų produktų. Pagrindiniais jos  akcentais tapo net 4 lietuviški paukščiai: kukutis, svirbelis, dagilis ir bitininkas. Pakuotėse vyrauja pavasario spalvos ir augalų, lizdelio motyvai, o pavadinimuose atsispindi gamtos grožis.

Skaityti daugiau

Puslapiai