Apdovanotas išskirtinis gaminys

2016 m. gruodžio 16 d. šokoladinių saldainių rinkinys „Pilies pasaka“ konkurse „Lietuvos metų gaminys“ gavo aukščiausią įvertinimą – aukso medalį – už išskirtinę idėją ir kokybę. Šiais metais konkursas „Lietuvos metų gaminys“ yra rengiamas 20 kartą iš eilės, o paraiškų vertinime dalyvauja specialiai suburta savo srities profesionalų komisija. Suteiktas apdovanojimas saldainių rinkiniui „Pilies pasaka“ leido atkreipti vartotojų ir gamintojų dėmesį ne tik į skonį, bet ir į detales.

Norint sukurti kažką nepamirštamo, žmogui reikia duoti kur kas daugiau nei skonį. Reikia nutiesti giją tarp meno ir jausmo, kuria galėtum dalintis. Būten todėl saldainių fabrikas „Rūta“ sukūrė saldainių rinkinį, stebinantį ne tik gurmaniškais sprendimais, bet ir žvilgsnį patraukiančia saldainių dėžute. Lietuvių kompozitoriaus ir dailininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paveikslas „Pilis. Pasaka“ (1909 m.) savo originaliomis, pilnomis fantazijos ir simbolių detalėmis ne tik įkvėpė šokolado meistrus pasidalinti skoniais išraiškingu saldainių rinkiniu. Jis tapo pagrindine dizaino dalimi, kuri neįsivaizduojama su kitokiu pavadinimu nei „Pilies pasaka“.

Dviejų aukštų rinkinyje esantys 12 skirtingų rūšių ir formų saldainiai turi netikėtą skambesį. Tereikia klausytis, ragauti, pajusti... Šį skonį saldainiams suteikia išskirtiniai įdarai: mangų, pagardintas šafranu, kavos, razinų ir brendžio, pieno karamelės, migdolų, lazdynų riešutų bei lietuviško midaus, mėtų ir juodųjų serbentų įdaras.

Netradiciniais sprendimais ir prasmę kuriančiais gaminiais garsėjantis saldainių fabrikas „Rūta“ džiaugiasi saldainių rinkiniui „Pilies pasaka“ skirtu „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimu ir linki per artėjančias šventes kiekvienam sukurti nenutrūkstančią gerų akimirkų giją.