Atnaujinta saldumynų linija „Lietuva“

Saldumynų linijos „Lietuva“ gaminiai įprasmina įmonės siekius skatinti pilietiškumą, žadinti bet kuriame pasaulio kampelyje gyvenančio lietuvio pasididžiavimą savo kraštu bei formuoti patrauklų Lietuvos įvaizdį.

Kuriant šios saldumynų linijos gaminius ypatingas dėmesys skiriamas dizainui. Juo norima parodyti svarbiausias Lietuvos istorijos detales, kuriomis turėtų didžiuotis kiekvienas lietuvis. Būtent todėl ant kiekvienos dėžutės naudojami istoriniai motyvai, kurie ne tik leidžia susipažinti su reikšmingais Lietuvai įvykiais, bet ir kuria suvenyrinės linijos vardo vertus gaminius. Viena iš labiausiai šiuos saldumynus vienijančių detalių – Lietuvos žemėlapio motyvai, kurie jiems suteikia tikrą istorinį dvelksmą.

Vienas iš seniausių saldumynų linijos gaminių – šokoladinių saldainių rinkinys „Tūkstantmečio Lietuva“, kuris buvo sukurtas 2008 m. Jis skirtas itin svarbiam šalies įvykiui – Lietuvos vardo tūkstantmečiui – paminėti. Saldainių rinkinys išsiskiria subtiliu dizainu, kurio pagrindinis akcentas tapo specialiai šiam gaminiui sukurtas antspaudas su užrašu „Lietuvos vardui 1000 metų“. „Tūkstantmečio Lietuva“ pasižymi ir subtiliais skoniais. Rinkinį sudaro rankų darbo šokoladiniai saldainiai su 8 skirtingais įdarais. Šio gaminio svarbą ir kokybę pažymi 2008 m. konkurse „Lietuvos metų gaminys“ laimėtas  aukso medalis.

Ši saldumynų linija reprezentuoja mūsų šalį, todėl ją nuolat papildo ir nauji gaminiai. Vienas jų – šokoladinių saldainių rinkinys „Lietuva“. Norint sukurti Lietuvos istorija alsuojantį gaminį buvo bendradarbiaujama su Nacionaliniu muziejumi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmais. Būtent todėl ant dėžutės pavaizduotas itin svarbus renesanso epochos herbas, kuris per 600 m. trunkančią istoriją užsitarnavo Lietuvos simbolio vardą. Jame pavaizduotas šarvuotas raitelis su pakeltu kalaviju ir dvigubu kryžiumi skydelyje. Tačiau ši dėžutė išskirtinė ne tik dėl pakuotės, dvelkiančios Lietuvos istorija. Elegantiško dizaino rinkinyje rasite naujų, netikėtų 4 skonių šokoladinius saldainius.

Saldumynų liniją tęsia tuo pačiu herbu papuošta ir atnaujinta pieninio šokolado „Lietuva“ pakuotė. Šis klasikinio skonio šokoladas su nesmulkintais lazdynų riešutais pristatomas elegantiškoje, minimalistinio dizaino dėžutėje. O dar labiau suvenyrinę saldumynų liniją praturtina nepaprasto skonio šokoladiniai saldainiai su smulkintais migdolais ir karameliniais dribsniais. Šie gaminiai puikiai papildo saldumynų liniją „Lietuva“ ir suteikia galimybę rinktis skirtingų dydžių ir skonių gaminius.

Visi šie gaminiai ne tik sukuria didingą Lietuvos istoriją puoselėjančią saldumynų liniją, bet ir galimybę kartu su tautiečiais puoselėti pilietiškumą bei kurti patrauklų Lietuvos įvaizdį. Unikaliais skoniais pasižyminti suvenyrinė saldumynų linija „Lietuva“ gali nudžiuginti kiekvieno patrioto širdį bei tapti puikia suvenyrine dovana.