„Baltija“ – mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą!

„Rūtos“ šokolado meistrai, įkvėpti Baltijos didybės, sukūrė išskirtinę 4-ių gaminių liniją: 2 šokoladinių saldainių rinkinius ir 2 šokoladus. Saldumynų linijos „Baltija“ gaminiai sujungia meilę šokoladui ir jūrai bei pagarbą Baltijos regiono šalims.

Šokoladinių saldainių kolekcija „Baltija“, 510 g

Išskirtinė, 2 aukštų šokoladinių saldainių kolekcija primena skirtingą, bet tuo pačiu vieningą – „Baltiją“. Joje atrinkti 10-ties rūšių saldainiai savo spalvomis ir tekstūra primena lobius, glūdinčius jūros gelmėse ir žvilgantį Baltijos jūros auksą – Gintarą. Ši saldainių kolekcija sujungia meilę šokoladui ir jūrai bei pagarbą Baltijos regiono šalims.
Įspūdingą, dviejų aukštų rinkinį sudaro net 10 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: mangų, alaus, lazdyno riešutų, žiedadulkių, žaliosios arbatos, šampaniniu, anakardžių ir kavos, kokosiniu, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo bei pasiflorų.

Šokoladinių saldainių rinkinys „Baltija“, 195 g

Pirkėjų pamėgtos formos šokoladinių saldainių rinkinys – „Baltija“. Joje rasite atrinktus 4 rūšių išskirtinių skonių saldainius. Saldainių rinkinį sudaro 4 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: kakavinis pagardintas brendžiu, pistacijų kremo, sausainių gabalėlių ir džiovintų  vaisių bei lazdyno riešutų kremas su lazdyno riešutu.

Pieninis šokoladas su mėlynėmis ir avietėmis „Baltija“, 90 g

Švelnus, bet kartu – nepamirštamo skonio šokoladas „Baltija“. Pieninis šokoladas pagardintas liofilizuotų aviečių gabalėliais ir liofilizuotomis mėlynėmis sukuria ypatingą skonių kompoziciją. Liofilizuotos uogos pasižymi išliekančia natūralių uogų forma, tūriu, spalva. Išsaugomos aromatinės ir skoninės savybės, o tekstūra tampa puri ir traški. Liofilizuotos mėlynės ir aviečių gabalėliai šokoladui suteikia nepamirštamus skonio pojūčius.

Juodasis šokoladas „Baltija“, 18 g

Klasikinio skonio juodasis šokoladas – „Baltija“. Išskirtinio, puošnaus dizaino šokoladėlis gali tapti saldžia nedidele dovana ar lauktuvėmis mylintiems jūrą ir šokoladą.

„Baltija“ – mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą!

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų