Dalyvaukite „Šiaulių naktų“ renginiuose!

Šių metų rugpjūčio 26–27 dienomis Šiauliuose jau penktą kartą vyks renginys „Šiaulių naktys“. Tai išskirtinis renginys, kuriame susivienija menininkai ir verslininkai, siekdami sukurti šventę šiauliečiams ir miesto svečiams.

Šiemet „Šiaulių naktys“ miestą pasitinka su nauju šūkiu – „Naktys ŠVIEČIA”. Organizatoriai kviečia visus šią šventę paminėti originaliai ir prasmingai, todėl saldainių fabrikas „Rūta“ nori jus supažindinti su retro stiliumi ir tarpukariu. Pasirinkti šį laikotarpį įkvėpė fabrike gaminama saldumynų linija „Retro“, kurios pagrindinė užduotis atspindėti ir stiprinti tarpukario laikotarpio įmonės identitetą.

Rugpjūčio 26 d. 17:30 val. kviečiame visus sudalyvauti „Retro“ fotosesijoje šalia „Žiburio“ knygyno, 18:00 val. pėsčiųjų bulvare įsisukti į šokių sūkurį su Šiaulių Lindyhopo šokėjais. O pačių išmintingiausių 20 val. lauksime saldainių fabriko „Rūta“ kavinėje, kur galėsite patikrinti savo jėgas protmūšyje „Saldumynai ir tarpukario dvasia“.

Jau dabar kviečiame registruotis komandas į protmūšį! Tereikia elektroniniu paštu ausra@ruta.lt atsiųsti komandos pavadinimą, lyderio vardą ir kontaktus (telefono numerį ar el. paštą). Komandos turi būti sudarytos iš 4 asmenų. Dalyvauti verta, nes nugalėtojų komanda bus apdovanota šokoladiniais prizais!