Daugiau nei šokoladas...

Nepaisant to, kad majų ir actekų laikais kakavos pupelės buvo piniginis vienetas, o daugiau nei 3 tūkst. metų šokoladą žmonės vartojo kaip gėrimą, šiandien jis nenuginčijamas saldumynų lyderis visame pasaulyje. O ši istorijoje atsispindinti šokolado transformacija tęsiasi ir toliau. Dėl rinkoje vyraujančios itin didelės pasiūlos vartotojams greitai pabosta įprastos formos ir skoniai. Būtent todėl šokolado gamintojai ieško netikėtų spendimų ne tik pagardų, bet ir gaminio formos ar pakuotės atžvilgiu. Tai įrodo daug dėmesio sulaukęs saldainių fabriko „Rūta“ gaminys „Šokoladinė pica“.

Europos, Pietų Amerikos ir Tolimųjų Rytų gurmanų itin vertinamas šokoladas su netradiciniais priedais sugulė į netikėtą šešių picos gabalėlių formą, sukurdamas šių laikų meno kūrinį. Skirtingų skonių baltojo, pieninio ir juodojo šokolado gabalėliai praturtinti vertingomis žolelėmis ir prieskoniais bei liofilizacijos būdu džiovintomis uogomis, vien savo spalvine gama patraukia akį. Tačiau labiausiai nustebina kiekvienam artima asociacija su populiariausiu pastarųjų dešimtmečių užkandžiu – pica.

Svarbu paminėti ir tai, kad „Šokoladinė pica“ yra pagaminta iš aukštos kokybės šokolado su priedais ir įpūdingai supakuota. Specialaus dydžio dėžutė su langeliu leidžia ne tik pamatyti patį gaminį, bet ir pabrėžia gražiausias detales. O auksu papuošti pakuotės raštai sukuria gurmanams skirtą prabangos įspūdį.

Taigi, jei galvojate, kad šokoladas tai tik keturkampio formos plytelė, kartais pagardinta riešutais ar karamele – stipriai klystate. Šokoladas – tai puiki dirva kūrybai, derinant skonius, aromatus ir išvaizdą. Taip saldainių fabrikas „Rūta“ sukūrė ir „Šokoladinę picą“. Šiuo neįprastu gaminiu galima mėgautis vienam, tačiau didžiausias komplimentas kūrėjui matyti, kaip juo dalinamasi su kitais.