„Greenz“ saldainiai apdovanoti medaliu

Saldainių fabrikas „Rūta“ rugsėjo 28-30 d. dalyvavo jau dešimtą kartą organizuojamoje parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“. Didžiausioje šalies arenoje surengtoje parodoje lankytojai galėjo susitikti su 250 Lietuvos gamintojų ir apžiūrėti naujausius gaminius.

Nors kasmet parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ saldainių fabrikas „Rūta“ pristato gausų asortimentą,  parodos lankytojus ateiti prie stendo nuolat kviečia naujų gaminių degustacijomis. Šiais metais kiekvienas galėjo paraugti pačios naujausios šokolado linijos gaminius: šokoladą su apelsinų žievelėmis ir sausainiais, šokoladą su kanapių sėklomis ir braškėmis, šokoladą su moliūgų sėklomis ir vyšniomis, pieninį šokoladą su karamele ir migdolais bei pieninį šokoladą su avietėmis ir mėlynėmis.

Tačiau daugiausia dėmesio parodoje sulaukė 6 skonių saldainiai, papildę naują vaisių, riešutų ir sėklų liniją „Greenz“. Tai saldainiai su melynėmis, šaltalankiais, šermukšniais, vyšnioimis, žemės riešutais ir kokosu. Saldainiai „Greenz“ pagaminti be pridėtinio cukraus, juose daug skaidulinių medžiagų. Saldainiai aplieti šokoladu, kuriame kakavos sausųjų medžiagų ne mažiau 96 %. Juos paragavę puikiai įvertino ne tik parodos lankytojai, bet ir parodos organizatoriai. Saldainiai „Greenz“ buvo įvertinti parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ medaliu, kuris reiškia ne tik paskatinimą, bet ir pripažinimą. Visus gaminius konkurse vertino įvairių valstybinių ir privačių institucijų, asociacijų vadovai, profesoriai ir savo srities žinovai. Būtent todėl saldainių fabrikui „Rūta“ tai puikus įvertinimas!

UAB „Rūta“ kolektyvas džiaugiasi, jog turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti su savo klientais. Pasisėmę naujų idėjų ir užsikrėtę entuziazmu visi vėl kimba į darbus ir primena, kad netrukus susitiksime Verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2018“.