Konkurse „Lietuvos Metų gaminys – 2020“, saldainių kolekcija „Baltija“ apdovanota aukso medaliu!

Metus baiginėjame džiugiomis naujienomis!

Konkurse „Lietuvos Metų gaminys – 2020“, išskirtinė „Rūtos“ Šokolado meistrų kolekcija „Baltija“ apdovanota aukso medaliu!

Prabangią, dviejų aukštų saldainių kolekciją „Baltija“ sudaro 10 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: mangų, alaus, lazdyno riešutų, žiedadulkių, žaliosios arbatos, šampaniniu, anakardžių ir kavos, kokosiniu, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo bei pasiflorų. Tai išskirtinio, prabangaus dizaino gaminys, skirtas visiems mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą!

Gruodžio 17 d. buvo paskelbti 24-ą kartą skelbiamo Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” nugalėtojai. Apdovanojimams buvo nominuotos 76 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 24-ių šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir kasmet išlaikė maisto pramonės įmonės – sulaukta 43 paraiškų. Konkursas „Lietuvos metų gaminys“ laikomas svarbiausiu šalyje. Jo pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Taip pat, kiek anksčiau šiais metais, saldainių kolekcija „Balija“ tarptautiniame konkurse „Superior Taste Award – 2020“, buvo apdovanota aukso žvaigžde.

Tarptautinį „Superior Taste Award“ konkursą kasmet rengia Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (angl. International taste and quality institute (iTQi)). Komisiją sudaro daugiau nei 200 savo srities profesionalų, kurie vertina konkursui pateiktus produktus – nei vienas komisijos narys neturi jokios išankstinės informacijos apie produktą.

Labai džiaugiamės, kad „Rūtos“ kuriami gaminiai yra vertinami ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu!

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų