Lietuvos metų gaminys – „Šokoladinė pica“

2017 m. gruodžio 15 d. konkursas „Lietuvos metų gaminys“ buvo surengtas 21 kartą iš eilės, o paraiškų vertinime dalyvavo specialiai suburta profesionalų komisija. Šiemet saldainių fabrikas „Rūta“ konkursui pateikė neįprastą gaminį – „Šokoladinę picą“, kuri laimėjo aukso medalį.

„Šokoladinė pica“ – tai Europos, Pietų Amerikos ir Tolimųjų Rytų gurmanų itin vertinamas šokoladas su netradiciniais priedais, kuris sugulė į netikėtą šešių picos gabalėlių formą, sukurdamas šių laikų meno kūrinį. Skirtingų skonių baltojo, pieninio ir juodojo šokolado gabalėliai, praturtinti vertingomis žolelėmis ir prieskoniais bei liofilizacijos būdu džiovintomis uogomis, vien savo spalvine gama patraukia akį. Marketingo vadovė Kristina Briedienė mano, kad vartotojus labiausiai nustebina kiekvienam artima asociacija su populiariausiu pastarųjų dešimtmečių užkandžiu – pica.

„Svarbu paminėti ir tai, kad „Šokoladinė pica“ yra įspūdingai supakuota. Specialaus dydžio dėžutė su langeliu leidžia ne tik pamatyti patį gaminį, bet ir pabrėžia gražiausias detales. O auksu papuošti pakuotės raštai sukuria gurmanams skirtą prabangos įspūdį“.

Taigi, jei galvojate, kad šokoladas tai tik keturkampio formos plytelė, kartais pagardinta riešutais ar karamele – stipriai klystate. Anot K. Briedienės,  šokoladas – tai puiki terpė kūrybai, derinant skonius, aromatus ir išvaizdą. „Nuolat ieškome naujų idėjų gaminiams, kuriems įkvėpimo semiamės būtent iš šokolado! Todėl labai džiaugiamės, kad mūsų kūrinys „Šokoladinė pica“ buvo apdovanota „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliu“.

Būtent todėl saldainių fabrikas „Rūta“ kviečia mėgautis šiuo neįprastu gaminiu – juk didžiausias komplimentas kūrėjui matyti, kaip juo dalinamasi su kitais.

 

Šaltinis: UAB „Šiaulių Kraštas“