Metus užbaigiame su apdovanojimais

Šiais metais konkursas „Lietuvos metų gaminys“ yra rengiamas 19 kartą iš eilės. Nuo 1997 m. konkurso laimėtojams buvo įteikti 1262 aukso bei sidabro medaliai. Lietuvos įmonių produktai ir paslaugos šiemet pelnė 72 aukso ir 6 sidabro medalius.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse „Lietuvos metų gaminys“ UAB „Rūta“ produktas – šokoladinių figūrų rinkinys „Šokoladiniai pieštukai“ – buvo įvertintas komisijos ir apdovanotas aukso medaliu!

Šokoladinio figūrų rinkinio „Šokoladiniai pieštukai“ spalvos ir aromatai sukurti iš vaisių ir daržovių naudojant tik natūralius dažiklius ir unikalias, vertingais vitaminais ir mikroelementais praturtintas medžiagas. Viena iš jų – itin vertingas, „žaliuoju ateities auksu“ vadinamas melsvadumblis spirulina.

Šokoladinių figūrų rinkinio „Šokoladiniai pieštukai“ pakuotė išsiskiria savo dizaino žaismingumu, praktišku dydžiu ir informatyvumu. Dizainas išradingai papildo įvairiaspalves pieštukų formos šokoladines figūrėles, kurias galima puikiai matyti pro pakuotėje esantį langelį. Gaminio pakuotė išskirtinė tuo, kad suvalgius šokoladines figūrėles,  joje galima laikyti tikruosius pieštukus, vaškines kreideles ar pastelę. Plastikinis koreksas, esantis viduje tam puikiai tiks ir bus labai patogu naudotis savo piešimo priemonėmis.

Konkurse „Lietuviško gaminio tarmiškiausias pavadinimas 2015“ buvo apdovanoti UAB „Rūta“ naujiena – keturių skonių želė saldainiai „Uogainė“. 

Nuspalvinti saulės, kvepiantys vasara ir pilni rudens nuojautos – moliūgai, šermukšniai, juodieji serbentai, spanguolės, šaltalankių sultys – visa virtinė uogų ir daržovių su meile sudėtų į švelnaus skonio želė saldainius „Uogainė“, praturtintus natūraliu tirštikliu pektinu.

Konkurso tikslas – išrinkti lietuviškus gaminius (paslaugas), kuriems gali būti suteiktas tarmiškiausio lietuviško gaminio (paslaugos) pavadinimo nugalėtojo vardas.

Regionų tarmėse atsispindi unikalus gyvenimo būdas, verslo pobūdis ir specifika, etninės kultūros gyvybingumas, todėl šiuo konkursu siekiama atskleisti, kad turtingos savo vaizdingumu regioninės tarmės yra priemonė parodyti gaminių išskirtinumą ir didinti jų konkurencingumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.