Nauji gaminiai – jau parduotuvėse!

Nuolatos ieškantiems naujų skonių – puiki žinia! Saldainių fabriko „Rūta“ asortimentą ką tik papildė daug naujų gaminių.

Reikšmingiausia naujiena tapo du gaminiai: šokoladinių saldainių rinkinys bei šokoladėlis „Vasario 16-osios Lietuva“. Ilgiau nei šimtmetį veikiantis saldainių fabrikas „Rūta“ visą gyvavimo laikotarpį augo kartu su Lietuvos valstybe. Visi svarbūs pasiekimai ar ryškios asmenybės atsispindėjo ir fabriko gaminių pakuotėse. Todėl vasario 16-oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data – privalėjo būti įamžinta. Du naujieji saldumynų linijos gaminiai papuošti įvairia pastarojo šimtmečio vizualine medžiaga, kuri geriausiai atspindi svarbiausius tarpukario Lietuvos kultūros bei ekonomikos aspektus ir pasiekimus bei tai, kuo mūsų šalis gali didžiuotis ir šiandien.

Dar viena naujiena – elegantiška šokoladų linija. Ją sudaro keturių skonių gaminiai: šokoladas su riešutais ir vaisiais; šokoladas su migdolais ir vyšniomis; pieninis šokoladas su avietėmis ir mėlynėmis bei pieninis šokoladas su lazdynų riešutais. Šie nauji gaminiai pasižymi ne tik itin plačiu skonių įvairove, bet ir nepaprastai patogia pakuote. Dėžutė apsaugo šokoladą nuo pavojaus suskilti ir yra labai patogi norint gaminį iš jos išimti. O galiausiai ją puošia mova su specialiai šiems šokoladams kurtomis kompozicinėmis nuotraukomis.

Kita gaminių linija buvo pavadinta „Švelnumu“ dėl nepaprastai šilto ir pavasarį primenančio dizaino. Ją sudaro net trys gaminiai – tai pieninis šokoladas (18 g) ir du šokoladinių saldainių rinkiniai „Švelnumas“ (60 g ir 170 g). Subtilaus dizaino, gėlėmis papuošti šokoladiniai gaminiai „Švelnumas“ – sukurti dovanoti!

Saldumynų liniją „Gintaro kelias“ taip pat papildė naujas gaminys – 3 skonių dražė kolekcija. Ją sudaro Migdolai su baltuoju šokoladu ir kava, Migdolai su 70 % šokoladu ir klasika tapusi „Žara“. Dražė kolekcija „Gintaro kelias“ – unikalus gaminys, sukurtas bendradarbiaujant su gintarininkais Virginija ir Kazimieru Mizgiriais.

Dar vienas gaminys – šokoladinių saldainių rinkinys „Bičiulystė“ – papildė suvenyrinę saldumynų liniją, papuoštą M. K. Čiurlionio paveikslais.  Tai 5 skonių kompozicija, kurią puošia vieno jautriausių M. K. Čiurlionio paveikslo „Bičiulystė“ (1906/7 m.) reprodukcija. „Kaip tai nuostabu būti reikalingam žmonėms ir jausti šviesą savo delnuose.“ – rašė vienas žymiausių Lietuvos menininkų M. K. Čiurlionis.

Kviečiame visų naujų gaminių ieškoti UAB „Rūta“ firminėse parduotuvėse ir jais dalintis su artimaisiais. Juk taip atsiskleidžia ne tik geriausias skonis, bet ir šilčiausios emocijos!