NAUJIENA! „Rūta“ pristato stilingą ir išskirtinę 8 šokoladų liniją!

Geros nuotaikos ir spalvų įkvėptas saldainių fabrikas „Rūta“ pristato Jums stilingą ir išskirtinę 8 šokoladų liniją. Kruopščiai parinkti ir puikiai suderinti priedai leis atrasti mėgstamą skonį net išrankiausiam vartotojui.

Šokoladas – karališkas skanumynas, sužadinantis laimės hormonu vadinamo serotonino gamybą. Todėl ir sakoma, kad šokoladas kelia nuotaiką ir išvaiko niūrias mintis.

Išsiilgusiems vasariškos šilumos ir prisirpusių uogų skonio, siūlome rinktis pieninį šokoladą su avietėmis ir mėlynėmis, juodąjį šokoladą su kanapių sėklomis ir braškėmis arba juodąjį šokoladą su liofilizuotomis vyšniomis ir moliūgų sėklomis. 

Ieškančiuosius sodraus ir gurmaniško skonio kviečiame paragauti 85 % arba 75 % kakavos turinčio juodojo šokolado, taip pat juodojo šokolado su trijų rūšių sėklomis. 

Jei mėgstate baltus it sniegas kokosus ar saulės šilumą skleidžiančias citrinas, pieninis šokoladas su šiuo deriniu maloniai nustebins. O jei norite pajusti švelniai gaivų ir aromatingą apelsiną bei sausainių traškumą, rinkitės juodąjį šokoladą su apelsinų žievelėmis ir sausainiais.

Šiuose šokoladuose daug skaidulinių medžiagų, liofilizuotos uogos ir vaisiai.

ŠOKOLADAI GERAI NUOTAIKAI! ATRASKITE SAVO SKONĮ!

Išsirinkite, ragaukite ir mėgaukitės!

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų