Naujienų kupinos Velykos!

Bundanti gamta tiesiog šaukte šaukia apie ateinančias Velykas – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventę. Būtent šiai progai saldainių fabrikas „Rūta“ savo asortimentą papildė naujais gaminiais.

Kad dovanos teiktų visapusišką džiaugsmą, saldainių fabrikas Rūta sukūrė itin elegantiško dizaino šokoladinių saldainių rinkinį (175 g). Jame rasite saldainius su lazdynų riešutų, maskarponės, migdolų, anakardžių ir kavos bei kokosiniu įdaru. Negana to, dėžutę puošia Velykų tematikos atvirlaiškis, kurį galima pakeisti savo turimu atviruku ar nuotrauka.

Taip pat, prie Velykinio asortimento prisijungia ir trys prabangių skonių šokoladai. Pieninis ir juodasis šokoladas su žiedadulkėmis kaskart puikiai atsiskleidžia savo švelnaus skonio atspalviais. Lengvu traškumu bei saldžiu skoniu žavi juodojo ir pieninio šokolado derinys su ryžių traškučiais. O šokoladas su rožių žiedlapiais, papuoštas baltuoju šokoladu, tapo subtilaus aromato ir elegancijos gaminiu.

Visus vaikus bet kokia proga nustebins šokoladinės figūros, kurių šių metų Velykų asortimente itin daug. Tai įvairių vasaros skonių baltojo šokolado kiaušiniai, pieninio ir juodojo šokolado zuikučiai, kiškiai, vištytės bei kiti nuotaikingi personažai. Tačiau šokolado mylėtojus labiausiai nustebins reljefinė šokolado figūra „Majų kiaušinis“. Ji papuošta šokolado pradininkų – Majų civilizacijos fragmentų motyvais.

Visus šiuos gaminius galite rasti firminėse „Rūta“ parduotuvėse. Kviečiame mėgautis saldžiomis akimirkomis ir artimųjų apsuptyje jaukiai sutikti pavasario šventes!