Padovanok akimirką mieste!

Pristatome naujus gaminius, skirtus reprezentuoti didžiuosius Lietuvos miestus. Tai šokoladinių saldainių ir šokolado rinkiniai „Vilnius“, „Kaunas“, „Klaipėda“ ir „Šiauliai“!

Naujieji gaminiai yra išskirtiniai savo sudėtimi. Tai pirmieji mūsų rinkiniai, kuriuose rasite ne tik 6 skirtingų įdarų šokoladinius saldainius, bet ir 4 skirtingų rūšių šokolado plyteles bei apvalius baltojo šokolado gabalėlius su miesto pavadinimu.

Kuriant šiuos gaminius buvo siekta pabrėžti ir kiekvieno miesto gražiausius akcentus bei pakviesti žmonės susipažinti su žymiausiais lankytinais objektais. Todėl jie ne tik tapo pagrindiniu dizaino elementu! Vidinėje dėžutės pusėje rasite ir naudingą informaciją apie šias žymias miesto vietas, kurias tiesiog būtina aplankyti!

Vis daugiau dėmesio skiriame įmonės socialinei atsakomybei, todėl kuriant naujus gaminius galvojame ir apie jų pakuotes. Šiems šokolado ir saldainių rinkiniams buvo parinktos perdirbamos pakuotės – saldainių dėžutės ir saldainių koreksai yra pagaminti iš popieriaus, o formelės saldainiams – iš perdirbto kakavos lukšto.

Dar venas šių gaminių išskirtinumas: jos pritaikytos silpnaregiams bei neregiams. Ant kiekvieno saldainių rinkinio dangtelio pavadinimai atspausti ir Brailio raštu.

Naujuosius šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinius jau galite įsigyti visose firminėse parduotuvėse ir elektroninėje parduotuvėje www.e-ruta.lt