Pajusk saulėtą nuotaiką šokolade!

Artėjančių šv. Velykų proga pristatome elegantiškus, pavasariu dvelkiančius gaminius! Jie, kaip ir kasmet, išsiskiria unikaliu dizainu – saldainių dėžutės papuoštos pavasario ir bundančios gamtos motyvais bei fraze – „Saulėtos nuotaikos“!

Šv. Velykų asortimentą sudaro saldainių rinkiniai, šokoladinės figūros, saldainiai, šokoladėliai ir dražė gaminiai, todėl švenčių stalui ar dovanoms tikrai netrūks saldumynų. Bene įspūdingiausias gaminys – nuotaikingos kiaušinio formos šokoladinių saldainių rinkinys „Saulėtos nuotaikos!“, kuris išsiskiria net ik šventiniu dizainu. Šį rinkinį sudaro net 19 šokoladinių saldainių bei anakardžiai su pieniniu šokoladu.

Taip pat svarbu išskirti ir dražė gaminius. Elegantiškoje dėžutėje su langeliu rasite visų pamėgtus skonius: 4 skonių traškius migdolus „Žara“, „Traškius migdolus su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais“ bei „Anakardžius su pieniniu šokoladu“.

Ir nors tarp šventinių gaminių tikrai gausu šokoladinių figūrų, unikalūs juodojo šokolado kiaušiniai – išskirtinis „Rūtos“ šokolado meistrų meno kūrinys! Asortimente rasite „Rankų darbo puoštą kiaušinį“ (200 g) – juodojo šokolado figūrą su baltojo šokolado ornamentais ir „Šokoladinį margutį“ (220 g) – puoštą juodojo šokolado figūrą.

Vaikus sužavės 2 skonių šokoladinės figūros „Margutis“, 4 skonių „Šokoladiniai kiaušinukai“ linksmoje kiaušinių dėklo dėžutėje ir pieniniai šokoladėliai su šiltais palinkėjimais. Tačiau daugiausia dėmesio sulauks pieninio šokolado kiaušinis su pieštuku „Piešk ir skanauk!“ (112 g). Šios dėžutės viduje rasite pieninio šokolado kiaušinį ir specialų baltojo šokolado pieštuką, su kuriuo galima jį marginti. Naudoti pieštuką yra paprasta: baltojo šokolado pieštuką palaikykite (1 min.) karštame vandenyje (70-90 °C), nukirpkite galiuką ir pieškite!

Dar daugiau šventinio asortimento gaminių galite rasti čia: http://ruta.lt/produktai/sventiniai-gaminiai

Šiuos ir kitus produktus galite įsigyti visose UAB „Rūta“ firminėse parduotuvėse, www.e-ruta.lt bei prekybos tinkluose.
Visus norinčius užsisakyti saldumynų iš šventinio asortimento kviečiame susisiekti el. paštu pardavimai@ruta.lt arba tel. +370 614 74339.

Pajuskite saulėtą nuotaiką šokolade!