Paroda „Šiauliai 2017“

Lapkričio 30–gruodžio 2 dienomis Šiaulių arenoje tradiciškai vyko verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2017“. Šiemet parodos lankytojams savo gaminius ir paslaugas pristatė daugiau nei 160 įmonių, smulkiojo verslo atstovų net iš 10 skirtingų pramonės sektorių.

Saldainių fabrikas „Rūta“ verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2017“ pristatė savo ypatingas šokolado naujienas: šokolado plyteles su imbieru, goji uogomis, įspūdingą šokoladinių saldainių rinkinį „Šokoladiniai puodeliai“ bei žaismingu personažu pasižyminčią gaminių liniją vaikams „Meškiukas Rudnosiukas“.

Taip pat, saldainių fabrikas „Rūta“ supažindino ir su naujausiais gaminiais – vaisių, riešutų ir sėklų užkandžiais „Greenz“. Parodos metu lankytojai galėjo paragauti visus trijų skonių užkandžių su: burnočių spragėsiais ir magniu, žirnių baltymais bei kalciu ir vitaminu D. Šią užkandžių liniją įvertino ir parodoje organizuojamo konkurso komisija – „Greenz“ gavo parodos gaminio diplomą.

O visi, jau laukiantys artėjančių švenčių, galėjo susipažinti su kalėdiniais gaminiais ir dovanėlėmis, kurias papuošė šilumos kupinos iliustracijos. Svarbu paminėti ir tai, kad pirkdami saldainių dovanėles vaikams pirkėjai gali laimėti daug įspūdingų prizų. Jų laukia 5000 dvigubų pakvietimų apsilankyti „Rūtos“ šokolado muziejuje, 10 kvietimų į indėniško šokolado dirbtuves vaikų grupėms, 10 susitikimų su Meškiuku Rudnosiuku, vaikiškos tatuiruotės, atvirukai ir dar daug įvairių staigmenų! O perkant saldainių dovanėlę „Išdaiga“ remsite Šiaulių rajono gyvūnų globos namus „Šiaulių letenėlė“.

Saldainių fabrikas „Rūta“ kaskart džiaugiasi galimybe susitikti ir pabendrauti su savo klientais. Tikime, kad pristatytus naujus gaminius greitai pamėgs vartotojai ir jais papuoš savo šventinį stalą.