Pristatėme naujus gaminius – „Greenz“

Praėjusią savaitę, spalio 12–13 dienomis, saldainių fabrikas „Rūta“ dalyvavo Vilniaus inovacijų forume „Innovation Drift“. Tai – vienas didžiausių šia tema vykstančių renginių visame Baltijos jūros regione, kuriame dalyvauja ne tik visame pasaulyje garsūs pranešėjai, mokslininkai ir verslo sektoriaus atstovai bet ir tūkstančiai susidomėjusių lankytojų.

Renginio metu saldainių fabrikas „Rūta“ pristatė pačius naujausius gaminius – vaisių, riešutų ir sėklų užkandžius „Greenz“. Jie sukurti atsižvelgiant į spartėjantį gyvenimo tempą ir vartotojų poreikius greitam bei vertingam maistui. Kuriant šią inovatyvių, funkcionalių užkandžių liniją iš aukštos biologinės vertės augalinių žaliavų, saldainių fabriko „Rūta“ technologai bendradarbiavo su LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto mokslininkais ir pritaikė šiuos gaminius skirtingų žmonių grupių mitybos poreikiams. Užkandžiai „Greenz“ pažymėti ir „Rakto skylutės“ simboliu.

„Litexpo“ parodų rūmuose vykusiame renginyje lankytojai galėjo paragauti visų trijų skonių naujienas: vaisių ir riešutų užkandį su burnočių spragėsiais, vaisių ir riešutų užkandį su baltymais bei vaisių ir sėklų užkandį su kalciu ir vitaminu D. Dažniausiai parodoje vartotojai stebėjosi parinktais ingredientais – itin maistingomis burnočių sėklomis, saulėgrąžomis, džiovintomis morkomis, braškėmis, taip pat magniu bei žirnių baltymais, kuriuos gali vartoti pieno baltymų bei glitimo netoleruojantys žmonės. Lankytojai taip pat gyrė pasirinkimą gaminti užkandžius be pridėtinio cukraus.

Daugiausia parodos lankytojų simpatijų sulaukė vaisių ir riešutų užkandis su baltymais. Jis – tikras baltymų šaltinis, todėl rekomenduojamas sportuojantiems žmonėms. Baltymai padeda palaikyti normalią kaulų būklę ir raumenų masės augimą. Užkandžio sudėtyje – lengvai virškinami ir įsisavinami žirnių baltymai. Šis užkandis tai pat puikus skaidulinių medžiagų šaltinis, pagamintas be glitimo ir pridėtinio cukraus, tinka vegetarams ir veganams.

Aktyviems žmonėms rekomenduojamas vaisių ir riešutų užkandis su burnočių spragėsiais. Jis papildytas magniu, kuris padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, taip pat padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir raumenų funkciją. Šis užkandis – skaidulinių medžiagų šaltinis, pagamintas be glitimo ir pridėtinio cukraus, tinka vegetarams ir veganams.

Vaikams bei paaugliams rekomenduojamas vaisių ir sėklų užkandis su kalciu ir vitaminu D. Užkandžio sudėtis pasižymi efektyviu kalcio ir vitamino D deriniu, kuris padeda palaikyti normalią dantų ir kaulų būklę. Šis užkandis pagamintas be glitimo ir pridėtinio cukraus, yra puikus skaidulinių medžiagų šaltinis, tinka vegetarams ir veganams.

Šiuos užkandžius jau galite įsigyti visose mūsų firminėse parduotuvėse. Saldainių fabrikas „Rūta“ tikisi, kad nauji gaminiai „Greenz“ taps Jūsų mėgstamiausiais užkandžiais!