Pristatome kalėdinį asortimentą!

Saldainių fabrikas „Rūta“ kviečia visus pasinerti į artėjančių žiemos švenčių nuotaiką,  pranešdamas apie gausų kalėdinį asortimentą.

Kaip ir kasmet, „Rūta“ didžiausią dėmesį skiria mažiesiems saldumynų mėgėjams. Norint juos pradžiuginti, tenka pasitelkti ne tik įmonės darbuotojų fantaziją, bet ir kreiptis į garsiausius šalies dailininkus iliustruotojus. Lina Dūdaitė (g. 1974). – jaunosios kartos Lietuvos dailininkių iliustruotojų kartos atstovė, išsiskirianti itin įdomiais piešiniais ir įtaigiais personažais. Praeitais metais jos sukurtos užburiančios iliustracijos papuošė saldainių dovanėles „Kepuraitė“ ir „Namelis“, kurios sulaukė didžiulio dėmesio, todėl į pagalbą ją pasikvietėme ir šiemet. Įspūdingos dailininkės iliustracijos papuošė naujas saldainių dovanėles „Lapė“ ir „Tigras“, iš kurių pakuočių vaikai galės pasigaminti kaukes naujametiniam karnavalui.

Kita naujiena vaikams – saldainių dovanėlė „Šokoladinė kelionė“. Ji nudžiugins mažuosius ne tik įvairiais saldumynais, bet ir stalo žaidimu, kuris kvies susiburti visą šeimą ir jaukius vakarus praleisti kartu! Vaikus ir suaugusiuosius sužavės pieninio ir baltojo šokolado figūrų dėlionė „Šokoladinė žiemos pasaka“, iš kurių galima sukurti šventinę dekoraciją.

Saldainių fabriko „Rūta“ kalėdiniame asortimente mėgstamus gaminius ras ir suaugusieji. Jiems skirta elegantiška saldainių dovana „Saldus stebuklas“, šokoladinių saldainių rinkiniai ir didieji šokoladai, praturtinti įvairiais riešutais bei vaisiais.
Patrauklų šventinį asortimentą sukūrėme ir įmonėms – būtent joms siūlome specialias dėžutes ir solidžius gaminius, sukomplektuotus pagal individualius užsakymus, kurių įprastai prekybos vietose nenusipirksite.
Kiekvienais metais saldainių fabriko „Rūta“ šokolado meistrų idėjos ir patirtis virsta švelnių rankų suformuotomis mieliausiomis šokoladinėmis figūromis. Šių metų asortimentą papildė artėjančius Gaidžio metus simbolizuojantys gaminiai: 80 g šokolado figūra „Auksinis gaidelis“ bei gaidžio atvaizdu papuošti 120 g ir 500 g šokoladai.

Šiuos ir kitus gaminius iš kalėdinio asortimento rasite visose UAB „Rūta“ firminėse parduotuvėse bei prekybos tinkluose. Linkime Jums saldžių  ir jaukių žiemos švenčių!