„Rūta“ parodoje „Riga Food 2016“

Rugsėjo 7­–10 dienomis Latvijos sostinėje vyko kasmetinė tarptautinė maisto pramonės paroda „Riga Food 2016“. Šiemet joje dalyvavo virš 700 įmonių iš 37 pasaulio valstybių. Parodos lankytojai galėjo susipažinti su maisto, gėrimų, maisto gaminimo ir pakavimo naujovėmis. Šioje parodoje dalyvavo ir daugiau nei 40 Lietuvos įmonių, tarp kurių buvo ir saldainių fabrikas „Rūta“.

Nepraleidęs galimybės tiesiogiai pabendrauti su potencialiais pirkėjais, susirasti verslo partnerių ir pasisemti idėjų, saldainių fabrikas „Rūta“ taip pat supažindino parodos lankytojus su savo produktais. Daugiausia pagyrų sulaukė dražė „Žara“, liofilizuotos mėlynės ir braškės su šokoladu bei šokoladinių figūrų rinkinys „Šokoladiniai pieštukai“.

Užmezgęs daug naujų ryšių ir pasikrovęs geromis emocijomis saldainių fabriko „Rūta“ kolektyvas dėkoja visiems už nuolatinį dėmesį parodos metu. O tuos, kurie nespėjo mūsų aplankyti parodoje „Riga Food 2016“ Latvijoje, kviečiame susitikti Kaune organizuojamoje parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2016“, kuri vyks spalio 7–9 dienomis.