„Rūta“ parodoje „Riga Food 2017“

Rugsėjo 6­-9 dienomis Latvijos sostinėje vyko kasmetinė tarptautinė maisto pramonės paroda „Riga Food 2017“. Šiemet joje dalyvavo virš 700 įmonių iš beveik 40 pasaulio valstybių. Parodos lankytojai galėjo susipažinti su maisto, gėrimų, maisto gaminimo ir pakavimo naujovėmis. Kaip ir kasmet, šioje parodoje dalyvavo ir saldainių fabrikas „Rūta“.

Nepraleidęs galimybės tiesiogiai pabendrauti su potencialiais pirkėjais, susirasti verslo partnerių ir pasisemti naujų idėjų, saldainių fabrikas „Rūta“ taip pat supažindino parodos lankytojus su savo produktais. Daugiausia pagyrų sulaukė dražė „Žara“: migdolai, apgaubti pieno karamelės, romo, konjako ir amareto skonio traškia plėvele. Šie ilgus metus vartotojų vertinami saldainiai užsitarnavo gero skonio vardą ir buvo apdovanoti trimis medaliais, būtent todėl sulaukė didžiulio lankytojų dėmesio.

Ne pirmus metus gerų lankytojų atsiliepimų sulaukia ir liofilizuotos mėlynės bei braškės su šokoladu. Liofilizacija – tai džiovinimas šalčiu. Šio proceso eigoje uogose esantis vanduo ledo pavidalu pereina į garų fazę, nepavirsdamas skysčiu. Būtent dėl šios priežasties, po liofilizacijos uogos ir vaisiai nekeičia formos, tūrio, spalvos, išsaugomos jų aromatinės ir skoninės savybės, o tekstūra tampa specifinė – puri ir traški. Todėl šie gaminiai išsiskiria iš įprastų uogų ir šokolado derinių.

Daug dėmesio sulaukė ir saldainių fabriko „Rūta“ naujiena – Marcipanas su šokoladu. Šis švelnaus skonio gaminys išsiskiria puikia sudėtimi. Jį sudaro 80 % marcipano, kuriame net 51 % migdolų. Marcipanas padengtas aukštos kokybės šokoladu, kuriame yra 55 % kakavos sausųjų medžiagų. Tai maistingas užkandis ir puikus energijos šaltinis, kuriame itin daug skaidulinių medžiagų.

Su naujomis mintimis sugrįžęs ir gerų emocijų pasikrovęs saldainių fabriko „Rūta“ kolektyvas dėkoja visiems už nuolatinį dėmesį parodos metu. O tuos, kurie nespėjo mūsų aplankyti parodoje „Riga Food 2017“ Latvijoje, kviečiame susitikti Kaune organizuojamoje parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2017“, kuri vyks rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis.