„Rūta“ vasarą pasitinka su ypatingomis naujienomis – 4-ąja šokolado rūšimi RUBY

Žinia išties įspūdinga ir verčianti suklusti šokolado gurmanus – saldainių fabrikas „Rūta“ pristato ketvirtąją šokolado rūšį RUBY. Ši gaivi naujiena dovanoja dar vienų ryškų potėpį šokolado skonio paletėje. 

RUBY šokoladas pakeri tik jam būdinga švelnia uogų rūgštele ir vaisių natomis. Jos sugrąžina į 2017 m., kai po daugiau nei 10 paieškų ir tobulinimo metų, praleistų tyrinėjant kakavos pupelių paslaptis, šokolado gamintojai „Barry Callebaut“ Šveicarijoje sukūrė 4-tąją šokolado rūšį. Laukti tikrai vertėjo – išrastas unikalus kakavos pupelių paruošimas, kuris išlaisvina ypatingą jų skonį ir spalvą. RUBY – ypatingas šokoladas, kuris jausmingu uogų gaivumo ir saldaus švelnumo tango sužavėjo pasaulį. Unikali spalva ir žaismingos vaisinės natos gimsta natūraliai – nenaudojami jokie dažikliai ar maisto priedai. Šviežių uogų kvapą ir spalvą primenančios medžiagos natūraliai esti RUBY kakavos pupelėse, todėl išlaikoma išskirtinė uogų gaivumo ir saldumo pusiausvyra.

Burnoje tirpstantis gabalėlis subtilios elegancijos. Švelniai rūgštokas gaivumas ir malonus saldumas viename – taip, tai naujasis RUBY šokoladas. Šio skonio nesumaišytume su jokiu kitu, apibūdinti sunku, tad būtina paragauti!

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šokoladinių saldainių rinkinį „Rūtos“ šokolado meistrai. ŠOKOLADŲ ISTORIJOS. Tai keturios aukščiausios kokybės šokolado rūšys, nepriekaištingai derančios su puriu pistacijų kremu ir suteikiančios galimybę leistis į rafinuotą kelionę šokolado istorijos takais. Nusiteikite stulbinantiems potyriams ir leiskitės į skonių kelionę. Keturi skirtingi laikmečiai – keturios šokolado rūšys – subtilaus kartumo juodasis, aksominės tekstūros pieninis, saldus baltasis ir švelniai rūgštokas RUBY. Pateikiamos visos 4 šokolado rūšys viename – tam, kad kelionė šokolado istorijos takais būtų itin turininga, o skirtingi skoniai išryškėtų dar labiau. Elegantiškos dėžutės viduje rasite ir knygelę apie 4 šokolado rūšis. 

„Rūtos“ šimtametė patirtis ir meistriškas dėmesys detalėms sukuria laikui nepavaldžius skonius. Telieka mėgautis ir kiekvienam atrasti savo tobulą skonį.

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų