„Rūtos“ šokolado meistrai pristato pavasariu dvelkiančią, šv. Velykoms sukurtą gaminių liniją!

Artėjant gražiausiai pavasario šventei, šv. Velykoms – „Rūtos“ šokolado meistrai pristato unikalią, pavasariu dvelkiančią, šiai šventei sukurtą gaminių liniją.

Elegantiškos pakuotės, stilizuoti piešinėliai, unikalūs gėlių, paukščių ir gyvūnų motyvai primena mums bundančią gamtą, pumpurų sprogimą, pievų žydėjimą. Velykinės gaminių linijos pakuotės išsiskiria iškeltomis aukso detalėmis, pavasarinių spalvų koloritu – nuo mėlynos, tarsi žiemos atsisveikinimo spalvos iki ryškiai žalios – gyvybės spalvos. Unikalūs, vienetiniai iliustratoriaus Lauryno Kamarausko pakuočių dizainai įtraukia ir kviečia pajusti pavasarį šokolade!

Gaminių liniją sudaro įspūdingi „Rūtos“ šokolado meistrų gaminiai: unikalios dražė pakuotės „Ryto rūkas“, „Rasota pieva“, „Saulės bučinys“, Šilumos dvelksmas“, „Lazdyno žydėjimas“, „Gaivus lietus“, kuriose rasite savo jau pamėgtų skonių – „Žara“, migdolų su baltuoju šokoladu ir kava ar braškėmis, ir naujienų – lazdyno riešutų su šokoladu su stevija, skirtų cukraus nevartojantiems, bet saldumynams negalintiems atsispirti asmenims.

Unikalūs juodojo šokolado kiaušiniai – tikras „Rūtos“ šokolado meistrų meno kūrinys! Asortimente rasite „Rankų darbo puoštą kiaušinį“ – juodojo šokolado figūrą su baltojo šokolado ornamentais, „Šokoladinį margutį“ – puoštą juodojo šokolado figūrą ir įspūdingą „Šokoladinį kiaušinį“, kuris sukurtas iš juodojo bei Ruby šokoladų.

Velykinėje gaminių linijoje rasite ir žaismingus saldainių rinkinius – „Saldūs saulės spinduliai“, „Pavasario lauktuvės“, „Šilti linkėjimai!“, kurie taps puikia dovana Jūsų artimiesiems. Tuo tarpu, juodojo šokolado figūra su liofilizuotų braškių šokolado asorti bei dumplūnėmis su baltuoju šokoladu ir mėlynėmis – „Velykinė dovanėlė“ – nustebins ir sužavės net išrankiausius.

„Rūtos“ šokolado meistrai parengė dovanėlių ir mažiesiems saldumynų mėgėjams! Tai pieninio ir baltojo šokolado kiaušinis su avietėmis „Žvirblis“, vaikų jau pamėgti kukurūzų traškučiai su baltuoju šokoladu ir vyšniomis „Zuikis“ bei pieniniai šokoladėliai su skirtingomis stilizuotomis aplikacijomis „Pavasario pasaka“.

Šv. Velykų dienai skirti gaminiai: http://www.ruta.lt/produktai/sventiniai-gaminiai

Šiuos ir kitus produktus rasite visose UAB „Rūta“ firminėse parduotuvėse bei prekybos tinkluose.
Visus norinčius užsisakyti saldumynų iš šventinio asortimento kviečiame susisiekti el. paštu pardavimai@ruta.lt arba tel. +370 614 74339.

Gražių ir prasmingų artėjančių šv. Velykų!
 

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų