Saldainių fabrikui „Rūta“ suteiktas BRC sertifikatas

Pastaraisiais metais maisto saugumo poreikis vis didėja. Vartotojų reiklumas produktams auga, o kontroliuojančios institucijos kaskart vis labiau griežtina reikalavimus, susijusius su maisto kokybe ir saugumu. Tad siekiant išlikti konkurencingais rinkoje, kontroliuojame ir tobuliname savo produktus, gamybos procesui taikome aukščiausius reikalavimus. 

„Bureau Veritas Certification“ atliko auditą ir UAB „Rūta“ suteikė BRC Global Standard for food safety (liet. Pasaulinis maisto saugos standartas) sertifikatą. Įgytas sertifikatas įrodo, kad mūsų įmonės gamybos procese yra taikomi Britų mažmenininkų konsorciumo (angl. British Retail Consortium – BRC) maisto saugos standarto reikalavimai. Konsorciumo darbo grupė kas 2 metus atnaujina reikalavimus, prisitaikydama prie rinkos bei įstatymų reikalavimų. Tad sertifikatas įrodo, kad mūsų įmonė atitinka naujausius keliamus reikalavimus.

Sertifikatas, išduotas nepriklausomo vertintojo,  patvirtina ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio šalių vartotojams, kad įmonė tiekia saugius, puikios kokybės produktus, gamyba vykdoma  pagal  maisto / saugos reikalavimus ir teisines normas. Tad, be abejo, suteiktas sertifikatas didina vartotojų pasitikėjimą mūsų gaminama produkcija.

Tobulėjame kartu su augančiais rinkos poreikiais ir siekiame tik geriausio. Atitikti aukščiausius standartus bei reikalavimus – mūsų siekiamybė ir privalumas. Tad savo klientams stengiamės pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produkciją.

Rengiant straipsnį panaudota „Bureau Veritas Certification“ informacija

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų