Saldainių kolekcija „Šimtmečio istorija“ apdovanota 2 aukso žvaigždėmis!

2021 m. konkurse „Superior Taste Award“, „Rūtos“ šokolado meistrų sukurta prabangi šokoladinių saldainių kolekcija „Šimtmečio istorija“ apdovanota 2 aukso žvaigždėmis!

Įspūdinga 21 rūšies rankų darbo šokoladinių saldainių, juodojo šokolado ir dražė kolekcija išdėstyta kaip saldumynų medis – tarsi ąžuolas, kuriame įprasmintas fabriko įkūrėjo A. Gricevičiaus talentas, tradicijų tęstinumas, vertybės, istorijos galia ir šeimos stiprybė. 36 šokoladiniai saldainiai su skirtingais įdarais simbolizuoja unikalaus saldumynų medžio vaisius, dražė saldainiai – žemę, o juodojo šokolado plytelė – didingo medžio kamieną.

Ši kolekcija –  tai simbolinis saldumynų medis,  šimtmečio kelionė iš praeities į dabartį. Tai lyg „Rūtos“ istorijos genealoginis medis, atspindintis ilgą ir labai įdomų šokoladinių saldainių kūrimo kelią; įdarų ir šokoladų įvairovę bei galimybę vis tobulėjančių technologijų dėka išgauti unikalią saldainių išvaizdą. „Rūtos“ šokolado meistrai kviečia paragauti ir nusikelti į įsimintiniausias praeities bei šiandienos atradimų akimirkas! Šioje dėžutėje rasite ne tik išskirtinio skonio saldainius, bet ir kvietimą dviem į šalia fabriko esantį „Rūtos“ šokolado muziejų. Čia galėsite susipažinti su beveik 4 tūkst. metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams.

Tarptautinį „Superior Taste Award“ konkursą kasmet rengia Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (angl. International taste and quality institute (iTQi)). Komisiją sudaro daugiau nei 200 savo srities profesionalų, kurie vertina konkursui pateiktus produktus – nei vienas komisijos narys neturi jokios išankstinės informacijos apie produktą.

Labai džiaugiamės, kad „Rūtos“ kuriami gaminiai yra vertinami ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu. Išmanymas, darbštumas ir meilė saldainiams – trys kertinės vertybės, kurios lydi „Rūtą“ nuo pat įkūrimo ir leidžia mums išlikti konkurencingais tarptautinėje arenoje!

 

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų