Saldainių kolekcijai „Rūtos šokolado meistrai" suteiktas apdovanojimas

2019 m. konkurse „Superior Taste Award“ išskirtinė 20 šokoladinių saldainių kolekcija „Rūtos šokolado meistrai“ apdovanota aukso žvaigžde. 

Šokoladinių saldainių kolekcija „Rūtos šokolado meistrai“ sudaro net 10 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: mangų, champ-krem, žemės riešutų sviesto, žaliosios arbatos, braškių, sūrio ir kvapiųjų mandarinų, pistacijų, karčiojo šokolado, marcipano su karijų riešutais bei alaus įdaru. Prabangus įpakavimas nuteikia mėgautis unikaliomis šokolado ir pagardų kompozicijomis. Kietojo kartono dėžutė itin dera su elegantiško dizaino mova, kurioje puikiai matomi visi saldainiai. Prabanga dvelkiantis skonis!

Prestižinį tarptautinį „Superior Taste Award“ 2019 m. konkursą, kuris yra skirtas apdovanoti išskirtinėms maisto ir gėrimų rūšims iš viso pasaulio, kasmet rengia Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (ang. International taste and quality institute (iTQi). Komisiją sudaro daugiau nei 200 savo srities profesionalų, kurie aklai vertina konkursui pateiktus produktus – nei vienas komisijos narys neturi jokios išankstinės informacijos apie produktą. 
 
Smagu, kai mūsų kuriamus saldumynus puikiai įvertina ne tik profesionalai, bet ir pirkėjai. Darnus kolektyvo darbas, atsidavimas ir profesionalumas – tai mūsų savybės, kurios leidžia pelnyti pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dirbame tam, kad suteiktume Jums saldžiai malonias akimirkas su jo didenybe šokoladu!

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų