Saldainių rinkinys „Rūta“ apdovanotas aukso medaliu!

Konkurse „Lietuvos metų gaminys – 2021“ aukso medaliu apdovanotas šokoladinių saldainių rinkinys „Rūta“!

Šis gaminys – tai daugiau kaip šimto metų patirties rezultatas, aukšta kokybė ir tradicijų puoselėjimas. Jis reprezentuoja išskirtines saldainių fabriko „Rūta“ vertybes – išmanymą, darbštumą ir meilę saldainiams! Todėl labai džiaugiamės, jog šokoladinių saldainių rinkinys „Rūta“ buvo puikiai įvertintas viename svarbiausių konkursų Lietuvoje.

Elegantišką dviejų aukštų rinkinį sudaro šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: bruknių ir sūrio, lazdyno riešutų ir smulkintų kakavos pupelių, kapučino skonio, pistacijų, migdolų, pekaninių karijų ir ryžių traškučių, marcipano, šaltalankių, šampano, traškus sausainių gabalėlių ir džiovintų vaisių, Ruby šokolado ir aviečių bei lazdyno riešutų ir smulkintų kakavos pupelių.

 

Gruodžio 16 d. buvo paskelbti 25-ą kartą Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” nugalėtojai. 25-ame jubiliejiniame konkurse buvo nominuotos 53 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 24-ių šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir kasmet išlaikė maisto pramonės įmonės – sulaukta 43 paraiškų. Konkursas „Lietuvos metų gaminys“ laikomas svarbiausiu šalyje. Jo pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.