Saldainių rinkinys „Rūtos“ šokolado meistrai. ŠOKOLADŲ ISTORIJOS įvertintas aukso medaliu!

Besibaigiant metams norime pasidžiaugti, kad saldainių fabrikui „Rūta“ 2019-ieji buvo apvainikuoti aukštais įvertinimais ir apdovanojimais. Svarbiausiu šalyje laikomo ir pelniusio verslo bendruomenės pripažinimą konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2019“ aukso medaliu apdovanotas šokoladinių saldainių rinkinys „Rūtos“ šokolado meistrai. ŠOKOLADŲ ISTORIJOS“. 

Gruodžio 12 d. Pirklių klube vykusio Iškilmingo renginio metu apdovanojimą atsiėmė saldainių fabriko „Rūta“ marketingo vadovė Asta Kascėnienė. Apdovanojimą įteikė LR energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, laikinai einantis ekonomikos bei inovacijų ministro pareigas ir Lietuvos Pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. 

Kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai, rengiami Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK), buvo įteikti 23-ąjį kartą. Apdovanojimams buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25-os šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir kasmet išlaikė maisto pramonės įmonės. Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2019“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Saldainių fabrikas „Rūta“ kolektyvas itin didžiuojasi aukso medalį pelniusiu saldainių rinkiniu „Rūtos“ šokolado meistrai. ŠOKOLADŲ ISTORIJOS. Jis suteikė progą savo pirkėjams pristatyti naują 4-ąją šokolado rūšį – Ruby. Ši gaivi naujiena padovanojo dar vieną ryškų potėpį šokolado skonio paletėje. 

Šokolado gamintojai „Barry Callebaut“, Šveicarijoje, daugiau nei po 10 paieškų ir tobulinimo metų, praleistų tyrinėjant kakavos pupelių paslaptis, išrado unikalų kakavos pupelių paruošimą, kuris išlaisvino ypatingą jų skonį ir spalvą. Unikali spalva ir žaismingos vaisinės natos gimsta natūraliai – nenaudojami jokie dažikliai ar maisto priedai. Šviežių uogų kvapą ir spalvą primenančios medžiagos natūraliai esti RUBY kakavos pupelėse, todėl išlaikoma išskirtinė uogų gaivumo ir saldumo pusiausvyra.

Šokoladinių saldainių rinkinys „Rūtos“ šokolado meistrai. ŠOKOLADŲ ISTORIJOS – tai  keturios aukščiausios kokybės šokolado rūšys, nepriekaištingai derančios su puriu pistacijų kremu ir suteikiančios galimybę leistis į rafinuotą kelionę šokolado istorijos takais. Nusiteikite stulbinantiems potyriams ir leiskitės į skonių kelionę. Keturi skirtingi laikmečiai – keturios šokolado rūšys – subtilaus kartumo juodasis, aksominės tekstūros pieninis, saldus baltasis ir švelniai rūgštokas RUBY. Pateikiamos visos 4 šokolado rūšys viename – tam, kad kelionė šokolado istorijos takais būtų itin turininga, o skirtingi skoniai išryškėtų dar labiau. Elegantiškos dėžutės viduje rasite ir knygelę apie 4-ias šokolado rūšis. Telieka mėgautis ir kiekvienam atrasti savo tobulą skonį.

Šių metų vasarą prekyboje pasirodęs saldainių rinkinys jau spėjo pelnyti šokolado mėgėjų pripažinimą ir yra ypač vertinamas kaip suvenyrinė dovana užsienyje.

Saldainių fabriko „Rūta“ kolektyvas didžiuojasi įteiktais apdovanojimais, kurie pasiekti tik kruopštaus darbo, nuolatinio tobulėjimo ir meilės saldainiams dėka. Tačiau, pats didžiausias įvertinimas ir paskata siekti aukštumų – tai saldumynų mėgėjų pripažinimas ir padėka už jiems suteiktas maloniai saldžias akimirkas! 

 

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų