Saldainių rinkinys „Vasario 16-osios Lietuva“ įvertintas aukso medaliu

Besibaigiant metams galima pasidžiaugti, kad saldainių fabrikui „Rūta“ 2018-ieji apvainikuoti apdovanojimais ir aukštais įvertinimais. Šalyje svarbiausiu laikomo ir pelniusio verslo bendruomenės pripažinimą konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2018“ aukso medaliu apdovanotas „Rūtos“ šokoladinių saldainių rinkinys „Vasario 16-osios Lietuva“. 

Gruodžio 13 d. LR Vyriausybės rūmuose vykusio iškilmingo renginio metu apdovanojimą atsiėmė saldainių fabriko „Rūta“ produkto vadovė Vitalija Stonienė. Lietuvos Pramonininkų konfederacijos 22 kartą iš eilės skelbiamo konkurso apdovanojimą įteikė LR Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Lietuvos Pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. 

Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2018“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Saldainių fabrikas „Rūta“ visą savo gyvavimo laikotarpį augo kartu su Lietuvos valstybe. Visi svarbūs pasiekimai ar ryškios asmenybės atsispindėjo ir fabriko gaminių pakuotėse. Tad ir viena reikšmingiausių Lietuvai istorinių datų – vasario 16-oji buvo įamžinta. 

Šių metų pavasarį prekyboje pasirodęs saldainių rinkinys jau spėjo pelnyti šokolado mėgėjų pripažinimą ir yra ypač vertinami kaip suvenyrinė dovana užsienyje, pristatanti mūsų šalies išskirtinumą bei Lietuvai reikšmingą istorinį momentą. 

Įspūdingą dviaukštį saldainių rinkinį „Vasario 16-osios Lietuva“ sudaro net 12 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: karamelės ir pieninio šokolado, mėtiniu, lazdynų riešutų ir smulkintų kakavos pupelių, alaus, šampaniniu, sūrio ir kvapiųjų mandarinų, mangų tyrės ir pieninio šokolado kremo įdaru, pagardintu šafranu, lazdynų riešutų, karameliniu su vyšnių gabalėliais, braškių, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo bei šokoladine Lietuvos žemėlapio formos figūra. Be to, rinkinio viduje rasite knygelę apie tarpukario Lietuvos pasiekimus. 

 „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais pasiūlėme pirkėjams saldainių rinkinį, kuris neabejotinai skatina kiekvieno tautiečio patriotiškumą, meilę tėvynei ir, žinoma, puikiai reprezentuoja mūsų valstybę užsienyje. Didžiuojamės šiuo gaminiu, nes šis suvenyrinis šokoladinių saldainių rinkinys sukurtas su pagarba Lietuvos istorijai“, – sako direktorius A. Radzevičius.

Saldainių fabriko „Rūta“ kolektyvas didžiuojasi įteiktais apdovanojimais, kurie pasiekti tik kruopštaus darbo, nuolatinio tobulėjimo ir meilės saldainiams dėka. Tačiau, pats didžiausias įvertinimas ir paskata siekti aukštumų – tai saldumynų mėgėjų pripažinimas ir padėka už jiems suteiktas maloniai saldžias akimirkas! 

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų