Saldūs atgarsiai iš parodos

Lapkričio 24–26 d. Šiaulių arenoje vyko verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2016“. Kasmet, net tris dienas vykstantis renginys, vienoje vietoje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus bei verslo partnerius iš 12 skirtingų pramonės sektorių. Šiemet parodoje dalyvavo daugiau nei 170 dalyvių, o tarp jų ir saldainių fabrikas „Rūta“, kuris kasmet nepraleidžia progos pasirodyti savo miesto organizuojamame renginyje.

Šiais metais verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2016“ saldainių fabrikas „Rūta“ pristatė savo saldžiąsias naujienas. Parodos lankytojai puikiai įvertino tris ypatingus šokolado, vertingų uogų ir riešutų derinius itin elegantiškoje apskritimo formos kartoninėje dėžutėje. Taip pat išskirtinio dėmesio sulaukė atnaujintų šešių skonių ir dizaino „Šokoladinė pica“. Anot parodos lankytojų, tai geriausia dovana netikėtų skonių ieškantiems gurmanams.

Apsilankyti saldainių fabriko „Rūta“ stende kvietė ir kvapni gilių kava, kurios paragauti galėjo kiekvienas. Šis, tiesiai iš gamtos ant mūsų stalo atkeliavęs gėrimas, savo švelniu skoniu sužavėjo daugelį – jie domėjosi ir gilių kavos gamyba bei paruošimo būdais.

Parodos metu jaučiama artėjančių žiemos švenčių nuotaika neaplenkė ir saldainių fabriko „Rūta“ stendo. Čia lankytojai galėjo susipažinti su kalėdiniais gaminiais ir saldainių dovanėlėmis, kurias papuošė šiltos ir nuotaikingos iliustracijos. O išskirtinio grožio pieninio ir baltojo šokolado figūrų rinkinį „Šokoladinė žiemos pasaka“ buvo galima apžiūrėti iš visų pusių – jis tapo pagrindine UAB „Rūta“ stendo kalėdine dekoracija.

Tačiau daugiausia dėmesio sulaukė saldumynų linijos vaikams herojus MEŠKIUKAS RUDNOSIUKAS. Jis parodos lankytojus vaišino savo jogurtiniais saldainiais su braškių gabalėliais, vaikus džiugino balionais ir šiltais apsikabinimais. Kiekvienas, nesvarbu kokio amžiaus bebūtų,  pamatęs šį nuotaikingą personažą norėjo susipažinti ir įsiamžinti nuotraukose. Daug draugų susiradęs MEŠKIUKAS RUDNOSIUKAS kvietė visus apsilankyti saldainių fabriko „Rūta“ stende ir įsigyti jo mėgstamiausių dražė gaminių: „Kramtomoji karamelė“, „Žemės riešutai“ ir „Kukurūzų traškučiai“.

Saldainių fabrikas „Rūta“ kaskart džiaugiasi galimybe susitikti ir pabendrauti su savo klientais. Tikime, kad pristatytus naujus gaminius greitai pamėgs vartotojai ir jais papuoš savo šventinį stalą.  

Daugiau renginio nuotraukų galite rasti čia.