Saldžios dovanos

Nenumaldomai artėjantis švenčių sezonas gali sujaukti visų galvas. Kuo pavaišinti šventės svečius? Kaip nudžiuginti naujai susikūrusią šeimą? Saldainių fabriko „Rūta“ individualių užsakymų skyrius siūlo Jums rinktis išskirtines – saldžias dovanas.

Gražiausia šventės puošmena gali tapti šokoladinė knyga, balandžiai ar kitos šokoladinės figūros, kurios bus pagamintos išskirtinai Jums. Taip pat artimuosius nustebins šokoladinis atvirukas su Jūsų sukurtais linkėjimais, norimu atvaizdu ar nuotrauka.

Norintiems artimuosius ar šventės svečius priblokšti originalumu, galite rinktis įspūdingą šokoladinių gėlių puokštę. Ji sukurs neišdildomą artumo pojūtį, kurį suteiks puošni etiketė su jūsų pasirinktais žodžiais ar nuotrauka. O nusprendus šventės svečius pradžiuginti mažomis dovanėlėmis, puikiai tiks pieninio šokolado figūrėlė „Širdelė“ su individualaus dizaino kortele bei šokolado figūrėlė „Auksiukai“ su individualaus dizaino lipduku.

Juk asmeninės šventės  – vestuvės, jubiliejai, krikštynos ar gimtadieniai – puiki proga atsiskleisti unikalioms idėjoms. Saldžios dovanėlės papuoš jūsų ar artimųjų šventę ir dovanos nepamirštamas akimirkas.

Daugiau informacijos ČIA arba el.p.: egle@ruta.lt; tel. +370 41 52 20 45;  mob: +370 620 35 636.