Sėkmingiems mokslo metams – saldžios naujienos!

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato naujus šokolado meistrų sukurtus gaminius ir saldžias dovanų idėjas Rugsėjo 1-ajai! Pasiruoškime Mokslo ir žinių dienai kartu!

Pirmosios naujienos – tai du nepriekaištingi saldainių rinkiniai „Rūta 1913“, pasižymintys elegancija, prabanga ir unikaliais skoniais. Vienas jų – 4 skonių juodojo šokolado saldainių kolekcija su šaltalankių, lazdyno riešutų ir smulkintų kakavos vaisių, medaus bei karameliniu įdarais. Kitas rinkinys pasižymi saldainių įvairove. Mažoje dėžutėje galėsite rasti net 6 skonių baltojo, pieninio ir juodojo šokolado saldainius su šaltalankių, maskarponės sūrio kremo, traškiu sausainių gabalėlių ir džiovintų vaisių, Marsala vyno ir baltojo šokolado kremo, karčiojo šokolado kremo bei Ruby šokolado ir aviečių įdarais.

Saldainių rinkinių asortimentą praturtino ir išskirtinis gaminys – apvalios formos rankų darbo dėžutė, dekoruota kakavmedžio fragmentais. Joje rasite 4 skonių šokoladinius saldainius su šiais įdarais: kakaviniu, pagardintu brandžiu, Marsala vyno ir baltojo šokolado, amareto skonio ir kvapiųjų mandarinų.

Dar viena naujiena – žaismingos mašinos, vienaragio bei meškiuko šokoladinės figūros dailiose dėžutėse su rankenėle. Šios baltuoju ir juoduoju šokoladu dekoruotos pieninio šokolado figūros tikrai pradžiugins kiekvieną smaližių!

Todėl kviečiame gražiausią rudens šventę pasitikti saldžiai! Iš specialiai Rugsėjo 1-ąjai atrinkto asortimento lengvai išrinksite dovaną ne tik mokytojams, bet ir mažiesiems. O visiems pažymėtiems gaminiams saldainių fabriko „Rūta“ firminėse bei elektroninėje parduotuvėse dabar taikoma 20 % nuolaida! Akcijos laikotarpis: 08 09–09 05.