„Šiaulių naktys 2016“ retro stiliumi!

 „Naktys ŠVIEČIA” – tokiu šūkiu šiemet „Šiaulių naktys“ pasitiko miestą. Norėdami šią šventę paminėti originaliai ir prasmingai, saldainių fabriko „Rūta“ kolektyvas nusprendė renginio svečius supažindinti su tarpukariu ir retro stiliumi. Pasirinkti šį laikotarpį įkvėpė fabrike gaminama saldumynų linija „Retro“, kurios tikslas užduotis atspindėti ir stiprinti tarpukario laikotarpio įmonės identitetą.

Savo pasirodymą saldainių fabrikas „Rūta“ pradėjo pėsčiųjų bulvare –merginos su retro stiliaus suknelėmis ir aksesuarais kvietė praeivius paragauti „Retro“ saldainių ir įsiamžinti nuotaikingoje fotosesijoje. Jas papuošė karnavalinių kostiumų nuomos salonas „Raudona varna“. Vėliau, Šiaulių Lindyhopo šokėjai prikaustė visų dėmesį šypsenomis ir siautulingu šokio ritmu, skambant tarpukario Lietuvos estrados žvaigždės Antano Šabaniausko muzikai. Taip buvo priminta ne tik apie išskirtinius retro stiliaus apdarus, tačiau ir nepaprastai nuotaikingą muziką bei šokius.

Galiausiai, vakarą užbaigė protmūšis „Saldumynai ir tarpukario dvasia“, kuris vyko „Rūtos“ kavinėje. Čia dalyviai pademonstravo savo žinias apie seniausią Lietuvoje saldainių fabriką „Rūta“, o nugalėtojų komanda „Kartu“ džiaugėsi sužinojusi dar daugiau. Šiltas ir jaukus vakaras baigėsi dovanomis, kurios pradžiugino net dvi daugiausia taškų surinkusias komandas. 

Daugiau renginio akimirkų rasite čia.