Šokoladinių saldainių rinkinys „Rūta“ apdovanotas 2 aukso žvaigždėmis!

Konkurse „Superior Taste Award“ dviem aukso žvaigždėmis apdovanotas šokoladinių saldainių rinkinys „Rūta“! Visai neseniai šis gaminys buvo apdovanotas ir konkurse „Lietuvos metų gaminys – 2021“, kuriame pelnė aukso medalį!

Šis gaminys – tai daugiau kaip šimto metų patirties rezultatas, aukšta kokybė ir tradicijų puoselėjimas. Jis reprezentuoja išskirtines saldainių fabriko „Rūta“ vertybes – išmanymą, darbštumą ir meilę saldainiams! Todėl labai džiaugiamės, jog šokoladinių saldainių rinkinys „Rūta“ buvo puikiai įvertintas viename svarbiausių konkursų Lietuvoje.

Elegantišką dviejų aukštų rinkinį sudaro šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: bruknių ir sūrio, lazdyno riešutų ir smulkintų kakavos pupelių, kapučino skonio, pistacijų, migdolų, pekaninių karijų ir ryžių traškučių, marcipano, šaltalankių, šampano, traškus sausainių gabalėlių ir džiovintų vaisių, Ruby šokolado ir aviečių bei lazdyno riešutų ir smulkintų kakavos pupelių.

 

Tarptautinį „Superior Taste Award“ konkursą kasmet rengia Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (angl. International taste and quality institute (iTQi)). Komisiją sudaro daugiau nei 200 savo srities profesionalų, kurie vertina konkursui pateiktus produktus – nei vienas komisijos narys neturi jokios išankstinės informacijos apie produktą.