Šv. Velykų belaukiant..

Nors saldainių fabrike „Rūta“ pavasario šventėms ruošiamasi jau keletą mėnesių, šiandien norime Jums pristatyti velykines naujienas, kurios papildė artėjančios šventės asortimentą. Čia artimų sielai skanėstų ras ir maži, ir dideli!

Jau laukiantiems Velykų ir besiilgintiems vasaros uogų aromato skiriama „Rūtos“ šokolado meistrų dovana – traškūs migdolai, aplieti baltuoju šokoladu ir praturtinti braškių gabalėliais. Baltojo šokolado saldumas ir aromatingieji saldžiarūgščiai braškių gabalėliai – nuostabus ir vertingas skonio derinys. O tiems, kam tamsiais rytais vis  dar sunku pabusti – siūlome traškius migdolus, kvepiančius kava! Tai lyg maži velykiniai margučiai, aplieti baltuoju šokoladu, kuriems išskirtinę išvaizdą, skonį ir aromatą suteikia smulkučiai kavos grūdeliai. Braziliška kava itin turtingo ir išraiškingo skonio kaip ir šalis, iš kurios ji kilusi.

„Rūtos“ šokolado meistrai  rūpindamiesi ne tik pirkėjų skoniu, bet ir sveikata, sukūrė naują gaminį – „Baltasis šokoladas su citrina ir žaliąja arbata“. Tai puikus skonio derinys, kuriame dominuoja saldžiarūgštis citrinos skonis su žaliosios arbatos poskoniu. Taip pat šokolado asortimentą papildė ir išskirtinis skonis skirtas gurmanams – „Šokoladas su levandų žiedais“. Šio įstabaus augalo kvapas ir skonis puikiai žaidžia su šokolado saldumu, džiugindamas išrankiausius saldumynų mėgėjus. Na, o visiems karamelės mylėtojams „Rūtos“ šokolado meistrai pristato naują gaminį – „Pieninis šokoladas su karamele“. Saldi ir traški karamelė idealiai papildo pieninį šokoladą ir pasaldina gyvenimą.

Norintiems nudžiuginti savo artimuosius puikia dovana, puikiai tiks specialiu būdu dekoruotas šokoladas „Saldus atvirukas“. Baltojo šokolado plytelė, papuošta įvairiais šv. Velykų paveikslėliais, sukelia šypseną, primindama apie pavasario grožį.

Artėjant šv. Velykoms, „Rūta” nori pradžiuginti ir mažuosius menininkus! Siūlome Jums šokoladinių figūrų rinkinį „Šokoladinės spalvos”. Šioje originalioje dėžutėje rasite 19 nuotaikingų ir skirtingų skonių šokoladinių figūrų. Visos figūrėlės sukurtos iš juodojo, pieninio ir baltojo šokolado, o iš natūralių vaisių ir daržovių išgautos jų spalvos ne tik džiugina akis – tai vertingomis savybėmis pasižymintys natūralūs priedai ir pagardai. Suvalgę šokoladą mažieji dailininkai galės panaudoti viduje esančią paletę spalvoms maišyti ir pasitelkę vaizduotę –  kurti meno šedevrus.

Dar viena staigmena jauniesiems smaližiams – šokoladiniai „Margučiai“. Tai trys baltojo šokolado figūros  pasižyminčios 6 skirtingais skoniais ir pagardintos vaisių gabalėliais: „Margutis“ su žaliąja arbata ir citrina, „Margutis“ su avietėmis ir braškėmis ir „Margutis“ su apelsinais ir juodaisiais serbentais. Visi skoniai skelbia apie artėjančią šilumą, primena vasarą ir jos gėrybes.

Besibeldžiant pavasariui buvo atnaujintos ir dvi saldainių dėžutės: „Saldžių Velykų“, kuri pasipuošė nauju atviruku ir „Šokolado tradicijos“, kurios įšoko į ryškiaspalvių gėlių movą.

Kviečiame jus pasimėgauti atnaujintu asortimentu ir įvertinti produktus papildžiusius šv. Velykų asortimentą!