Svarbi informacija!

Pradėjus sklisti informacijai apie COVID-19 židinį Šiauliuose, taip pat ir užsikrėtimo atvejus įmonėje „Rūta“, siekdami užtikrinti atvirumo kultūrą bei nuraminti galimas įtampas, dalinamės teisinga ir naujausia informacija apie situaciją mūsų įmonėje.

Šiuo metu įmonėje UAB „Rūta“ patvirtinti du teigiami COVID-19 atvejai. Užsikrėtimai siejami su sekmadienį nustatytu COVID-19 atveju  vieno darbuotojo šeimos nariui.

Sekmadienį, 2020 rugsėjo 20 dieną, gavus informaciją apie COVID-19 atvejį artimoje darbuotojo aplinkoje, operatyviai imtasi veiksmų: darbuotojai izoliuoti, patalpos dezinfekuotos ir visiems tiesioginį kontaktą su darbuotoju turėjusiems asmenims jau antradienį (22 d.) įmonės iniciatyva ir lėšomis atlikti COVID-19 testo tyrimai. Trečiadienį, ištyrus visus asmenis, patvirtinti du teigiami COVID-19 atvejai.

Abu  UAB „Rūta“ patvirtinti COVID-19 atvejai nustatyti įmonės sandėlio darbuotojams, dirbantiems patalpose, kurių lokacija skiriasi nuo įmonės gamybos bei administracijos patalpų (įmonės administracijos ir gamybos patalpų adresas – Tilžės g. 133, sandėlio patalpų adresas – Išradėjų g.). Sandėlio ir kitų skyrių darbuotojai tarpusavyje nekontaktavo. Sandėlio darbuotojai izoliuoti, jo patalpos reguliariai dezinfekuojamos.

Patekimas į įmonės teritoriją, kur yra administracijos ir gamybos padaliniai, griežtai kontroliuojamas. Visiems, įskaitant įmonės darbuotojus, kurjerius, tiekėjus, patenkant į įmonės teritoriją yra matuojama temperatūra, pildoma deklaracija apie sveikatos būklę, reikalaujama dėvėti asmenines apsaugos priemones. Praėjimo patalpos reguliariai dezinfekuojamos. Judėjimas tarp įmonės padalinių yra apribotas, atsisakyta visų vizitų iš išorės.

Administracijos darbuotojai dirba pagal įmonės nustatytą darbo nuotoliniu būdu tvarką, pamainomis. Skirtingose pamainose dirbantys asmenys tarpusavyje nekontaktuoja.

Tik sužinojusi apie antrinį užsikrėtimo atvejį sandėlyje, įmonė operatyviai ėmėsi veiksmų, kad viruso plitimas būtų sustabdytas. Kadangi administracijos ir gamybos darbuotojai tiesioginio kontakto su sandėlio, darbuotojais neturi, darbo veikla šiuose skyriuose lieka nepakitusi.

Situacija įmonėje yra valdoma, prekių tiekimo, gamybos ir pardavimo procesai nėra sutrikdyti, darbas vyksta įprasta eiga.

Saugokime save ir vieni kitus. Būkime sveiki!

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų