Šventinio asortimento naujienos

Saldainių fabrikas „Rūta“ kviečia visus pasinerti į artėjančių žiemos švenčių nuotaiką ir susipažinti su gausiu šventiniu asortimentu, kurį galite rasti ČIA.

Ypatingai daug naujienų šiemet sulauks vaikai, kuriems buvo paruoštos ne tik naujos saldainių dovanėlės. Šiais metais kruopščiai peržiūrėjome dovanėlių sudėtis ir jas komplektuojant naudojome išskirtinai kokybiškus gaminius. Tai – šokoladiniai saldainiai su mažųjų mėgstamais skoniais, želė saldainiai su natūraliomis uogomis ir vaisiais bei vaikų mėgstama karamelė.

Svarbu paminėti ir tai, kad pirkdami saldainių dovanėles vaikams galite laimėti ir daug įspūdingų prizų. Jūsų laukia 5000 dvigubų pakvietimų apsilankyti „Rūtos“ šokolado muziejuje, 10 kvietimų į indėniško šokolado dirbtuves vaikų grupėms, 10 susitikimų su Meškiuku Rudnosiuku, vaikiškos tatuiruotės, atvirukai ir dar daug įvairių staigmenų! O perkant saldainių dovanėlę „Išdaiga“ remsite Šiaulių rajono gyvūnų globos namus „Šiaulių letenėlė“.

Iš didžiulio šventinių gaminių asortimento mažiesiems išsiskiria naujiena – saldainių dovanėlė „Advento kalendorius“. Ši, įspūdingo dydžio dėžutė slepia daug saldumynų ir vaizduoja linksmus nuotykius saldainių fabrike. Tačiau svarbiausia, kad „Advento kalendorius“ puoselėja gražų tikslą – įprasminti laukimo laikotarpį nuo pirmųjų gruodžio dienų iki Kalėdų.

Kitas išskirtinis gaminys – saldainių dovanėlė „Mago dėžutė“ – leidžia vaikams ne tik paragauti skirtingų skonių saldainių, bet ir tapti tikru magu. Dėžutė turi paslaptį, kurią pergudravę mažieji galės pradanginti ir vėl susigrąžinti saldainius. O atlikti šį triuką padės kitoje dėžutės pusėje esanti instrukcija.

Saldainių fabrikas „Rūta“ nenustoja stebinti ir naujais šokolado gaminiais bei pristato saldainių rinkinį „Šokoladiniai puodeliai“. Tai subtilaus dizaino apskritimo formos dėžutė, kurioje rasite elegantiškus šokoladinius saldainius, kurie atrodo lyg tikri kavos puodeliai! O ir švelnus kreminis įdaras bei pagardai, tokie kaip apelsinas, avietės, kardamonas ir cinamonas, labai primena žiemos švenčių laikotarpį.

Patrauklų šventinį asortimentą sukūrėme ir įmonėms – būtent joms siūlome specialias dėžutes ir solidžius gaminius, sukomplektuotus pagal individualius užsakymus, kurių įprastai prekybos vietose nenusipirksite. Dovanų įmonėms katalogus rasite ČIA.

Šiuos ir kitus gaminius rasite visose UAB „Rūta“ firminėse parduotuvėse bei prekybos tinkluose. O visus norinčius užsisakyti saldumynų iš šventinio asortimento kviečiame susisiekti el. paštu pardavimai@ruta.lt arba tel. 861474339. Linkime Jums saldžių  ir jaukių žiemos švenčių!