Tarptautinio žurnalo skaitytojams pasakojama apie „Rūtos“ saldumynus

Aukšta kokybe ir puikiu skoniu pasižyminti saldainių fabriko „Rūta“ produkcija visada sulaukia didžiulio susidomėjimo parodose, pristatymuose. Džiugu, kad tarptautinėje arenoje neliekame nepastebėti. Naujausiame tarptautinio žurnalo „SG Magazine“ numeryje publikuojamas išsamus straipsnis apie „Rūtos“ saldainių fabriką, jo istoriją ir, žinoma, aukštos kokybės produkciją. 

Žurnalo skaitytojai supažindinami su daugiau nei šimtmetį siekiančia saldainių fabriko „Rūta“ istorija nuo pat įkūrimo iki šių dienų. Straipsnyje maloniai stebimasi šokoladų su įvairiais pagardais ir kitų „Rūtos“ gaminamų saldumynų su netikėčiausiai derančiais priedais didžiule įvairove. Saldainių fabriko asortimente galima išsirinkti sau patinkantį skanėstą iš daugiau nei 300 pavadinimų saldumynų. Taip pat minimas ir 2012 metais duris atvėręs „Rūtos” šokolado muziejus, kuris ne tik susipažindina lankytojus su beveik keturių tūkstantmečių šokolado istorija, bet ir kviečia atrasti šokoladinių saldainių gamybos subtilybes, patiems gaminant šokoladinius skanėstus.

Išmanymas, darbštumas ir meilė saldainiams – trys kertinės vertybės, kurios lydi „Rūtą“ nuo pat įkūrimo ir leidžia mums išlikti konkurencingais tarptautiniu mastu!

Nuoroda į žurnalą:

https://www.sg-network.org/sg-magazine-online/sg-mag-2019-07-190627/index.html

 

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų