UAB „Rūta" dalyvavo tarptautinėje konditerijos ir užkandžių parodoje „ISM 2020"!

Vasario 2–5 d. saldainių fabriko „Rūta“ komanda dalyvavo didžiausioje užkandžių ir konditerijos parodoje „ISM 2020“, Vokietijoje.

Šiemet pagrindinis dėmesys pristatant produkciją parodos lankytojams koncentruotas į naują 8 išskirtinių skonių šokoladų kolekciją – „Šokoladai gerai nuotaikai".
Šokoladai išsiskiria unikaliais skonių deriniais ir nepriekaištingai parinktais ingredientais: kanapių sėklomis ir braškėmis, moliūgų sėklomis ir vyšniomis, apelsinų žievelėmis ir sausainių gabalėliais, aviečių gabalėliais ir liofilizuotomis mėlynėmis, citrinomis ir kokosais. Dalyviai taip pat domėjosi liofilizuotomis uogomis su šokoladu bei užkandžių be pridėtino cukraus linijos „Greenz" produkcija. 

Kasmet nuo 1971 m. Vokietijoje organizuojama ISM paroda pritraukia vis daugiau lankytojų – šiais metais čia susirinko daugiau nei 1700 dalyvių iš 76 pasaulio šalių.
„ISM“ parodoje UAB „Rūta“ dalyvauja jau 6 kartą. Didelę lankytojų auditoriją pritraukianti paroda suteikia puikią galimybę pristatyti savo naujus produktus, susitikti su esamais klientais bei užmegzti pažinti su potencialiais verslo partneriais.

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų