UAB Rūta suteiktas aukščiausio lygio BRC sertifikatas

UAB Rūta suteiktas aukščiausio, AA lygio BRC Global Standard for food safety (liet. Pasaulinis maisto saugos standartas) sertifikatas!

BRC sertifikatas yra vertinamas visame pasaulyje ir suteikiamas tik toms įmonėms, kurios gamina pačios aukščiausios kokybės produkciją. Įgytas sertifikatas įrodo, kad įmonės gamybos procese yra taikomi Britų mažmenininkų konsorciumo (angl. British Retail Consortium – BRC) maisto saugos standarto reikalavimai. Konsorciumo darbo grupė kas 2 metus atnaujina reikalavimus, prisitaikydama prie besikeičiančios rinkos bei įstatymų. Tad įgytas sertifikatas įrodo, kad audituota įmonė atitinka visus naujausius keliamus reikalavimus. UAB „Rūta“ – seniausia konditerijos įmonė Lietuvoje. Gerbiame savo istoriją ir laikomės šeimos vertybių versle, suburdami ir ugdydami darbuotojus, nuolatos diegdami pažangius gamybos procesus, užtikrinančius aukščiausią produkto kokybę ir maisto saugą. Savo, kaip maisto gamintojo reputaciją tarp vartotojų laikome didžiausiu įmonės ir akcininkų turtu.

Siekiame, kad Rūtos prekės ženklas taptų žinomas bei vertinamas kaip aukščiausios kokybės šokolado gaminių etalonas už Lietuvos ribų. Tuo tarpu BRC sertifikatas, išduotas nepriklausomo vertintojo,  patvirtina ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio šalių vartotojams, kad tiekiame saugius, puikios kokybės produktus, o gamyba vykdoma  pagal  visus maisto saugos reikalavimus ir teisines normas.

Rašyti komentarą
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Reikia kad šito teksto nerodytų